Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek anyanak nem jar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyanak nem jar pihenes?

Figyelt kérdés

Parom ejjel nappal dolgozik, nem kenyerre keres. Hazajon akkor alszik. Meg foz neha

Nekem meg nincs felora amikor magammal foglalkozhatnek?

Nem dolgozom de kapok penzt az allamtol, szoval nem vagyok eltartva. Az igenyeim sem magasak.

Adjak ultimatumot ? Mert ezt egyedul is elo tudom adni


Ti mit csinalnatok



#kisgyerek #Dolgozo apa #Anya egyedul
2021. jan. 11. 23:06
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
67%
25 = troll kérdés.
2021. jan. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
16%

#30


A férfi folyamatosan dolgozik, hogy eltartsa a nőt és a gyereket.

2021. jan. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
78%
A munka akkor sem felmentés a gyereknevelés alól 😃 konyorgom aki nem tud naponta 1-2 orat szánni a gyerekére az ne is vállaljon!!!!!
2021. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
51%
Azt én sem tartom jónak, hogy nincs kapcsolata a gyerekkel, de hát a kérdés ugye nem is erről szólt. Hanem hogy a kedves kisasszony szoliba járhasson.
2021. jan. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
37%
Meg hogy bármelyik másik bikáért elhagyná a csávóját, de kell a pénz, úgyhogy addig nem lesz szingli :)
2021. jan. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
69%
De miert ne mehetne el kormoshoz vagy szoliba ?
2021. jan. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem mondta, hogy ne menjen (bár én a szolit hülyeségnek tartom, de mindegy). Itt a gond az, hogy előadja mintha minden nap a belét kidolgozná otthon, ami igencsak nevetséges. Simán meg lehetne oldani, hogy el tudjon menni ilyen helyekre.
2021. jan. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
45%

Mennyi idős a kicsi? Bölcsődébe nem adnád?


Én úgy tudom, hogy a koronavírus járvány alatt működnek a bölcsődék.

2021. jan. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is nagyon egészségtelen egy ilyen kapcsolat. Az apa állandóan dolgozik, gyerekét alig látja. Az anya otthon végzi a monoton melót, másból sem áll ki az élete csak a háztartás és a gyerek. Felnőttekkel alig találkozik. Instant út a kiégéshez. Nagyon igazad van kérdező, én azt javaslom beszéld meg a férjeddel, hogy neked ez így nem jó. Keress magadnak munkát és ő se vállaljon annyit. Ha nem megy bele, akkor tényleg jobban boldogulsz akár egyedül is. A szomszédom is elvált, miután a gyerek apja a pénzen kívül semmit nem rakott a közös életükbe.
2021. jan. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
14%
Jósnő mit mondott?
2021. jan. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!