Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek anyanak nem jar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyanak nem jar pihenes?

Figyelt kérdés

Parom ejjel nappal dolgozik, nem kenyerre keres. Hazajon akkor alszik. Meg foz neha

Nekem meg nincs felora amikor magammal foglalkozhatnek?

Nem dolgozom de kapok penzt az allamtol, szoval nem vagyok eltartva. Az igenyeim sem magasak.

Adjak ultimatumot ? Mert ezt egyedul is elo tudom adni


Ti mit csinalnatok



#kisgyerek #Dolgozo apa #Anya egyedul
2021. jan. 11. 23:06
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
32%

mennyi pénzt kapsz az államtól? Gyes meg családi? Nos az az összeg kb a körmösöd és a szolibérleted fedezi kérdező.


0-24ben vagy a gyerekkel? Miért a tiéd sose alszik? Akkor vidd el orvoshoz...


Egyszerű, megmondod apukának, menjen ő gyedre te meg elmész szépen dolgozni, és eltartod a családod. Probléma megoldva. Tudom, könnyebb a körmöst meg a szolit intézni.


Gondolom azért dolgozik éjjel nappal mert te eltartott pénznyelő vagy kérdező. Nincsenek nagy igényeid de szoli, körmös stb meglegyen..vagy troll vagy vagy olyan buta mint a föld.

2021. jan. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Koszonom aki megertette es valaszolt.

Hogyne igenyelne egesznapos felugyeletet egy 1,5 eves? Filmezni olvasgatni? Na persze!

Q valaszok tukrozik a tarsadalom hozzaallasat. Szultel, "eltartanak" akkor kussolj , ne legyenek igenyeid

Dolgoznek en, de gyereket nevelek, vagy adjam bolcsibe h dolgozhassak? Na akkor meg minek szultem ugye?

Sztem apa resze nem meeul ki annyiba h adja haza a penzt!

2021. jan. 12. 09:38
 43/48 anonim ***** válasza:
23%

Nem merül ki annyiban, ezzel szerintem mind egyetértünk. De nem is emiatt nyígtál, hanem hogy te szoliba meg fodrászhoz, meg hasonló helyekre akarsz járni, és ez a bajod, nem az hogy nem foglalkozik a gyerekkel.

Ha meg másfél évesen még nem tud kis időkre egyedül is eljátszani egy-egy fejlesztő, szórakoztató, vagy szimplán csak zenélő játékkal, és minden percben szórakoztatnod kell, akkor vagy a fejlődésével van valami gond, vagy te rontottad el.

2021. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
37%

Ő kiveszi a részét hogy pénzt keres


Menj el te melozni szerintem boldogan otthon maradna

2021. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
31%

Még egyszer megkérdezem, egész nap egy pillanatot se alszik a gyereked?

vagy az az idő kell kozmira shoppingra meg körmöcskékre?


DE tényleg, apuka otthonmarad te húzol dolgozni eltartani a családod, ha hazamész meg apuka álljon neki hisztizni hogy sose vagy a gyerekkel...

2021. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
51%
Ti esküszöm degeneráltak vagytok de komolyan mi a f*sz baj van veletek ?
2021. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
28%
Egy másfél éves eleve alszik éjszaka vagy 10 órát, meg nappal is 1-t. De akár többet is. De ha fent van, és játszik, akkor sem igényel figyelmet minden másodpercben. Akkor miért is nem tudsz olvasni, filmezni?
2021. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Melyen magamba nezek!
2021. jan. 12. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!