Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek anyanak nem jar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek anyanak nem jar pihenes?

Figyelt kérdés

Parom ejjel nappal dolgozik, nem kenyerre keres. Hazajon akkor alszik. Meg foz neha

Nekem meg nincs felora amikor magammal foglalkozhatnek?

Nem dolgozom de kapok penzt az allamtol, szoval nem vagyok eltartva. Az igenyeim sem magasak.

Adjak ultimatumot ? Mert ezt egyedul is elo tudom adni


Ti mit csinalnatok



#kisgyerek #Dolgozo apa #Anya egyedul
2021. jan. 11. 23:06
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
67%

Te írtad hogy éjjel-nappal dolgozik.

Mondtam hogy nem a pénzről van szó, hanem a munkamegosztásról.

Még ha csak napi nyolc órát dolgozna, akkor is a te dolgod lenne a háztartás, és ebbe nem kell semmi extrát belelátni, nem azért mert te kevesebbet kapsz az államtól mint amennyit ő megkeres, és nem azért mert te vagy a nő. Hanem azért, mert egy egészséges kapcsolatba mindkét félnek bele kell tenni a magáét. Ismétlem, nem a pénzről beszélek, hanem a munkáról.

Olyan nincs hogy mindent az egyik csinál, a másik meg reszelgeti a körmét.

Kicsit igényesebbnek kéne lenni...

Vagy mindkettő eljár dolgozni és utána fáradtan kiveszi a részét a házimunkából is, vagy csak az egyik jár el, a másik pedig megcsinálja az otthoni teendőket.

2021. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
65%

0-24 óra?


Na ne röhögtess már. Heti egyszer elég komolyabban takarítani, esetleg heti kétszer-háromszor porszívózol (de az nem sok idő). Főzés, mosogatás lehet csak napi szintű elfoglaltság, de az sem több 2-3 óránál (max). Tehát pontosan mit is csinálsz egész nap?

2021. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
63%
A gyakorin lóg egész nap, még ilyenkor is, és sír a szája hogy neki nincs fél óra szabadideje sem 😂
2021. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
63%

Akkor vakamit nagyon rosszul csinálsz.

Otthon vagy 1 gyerekkel.

Gindolom nem egy 35 szobás palorában éltek.


Ha ilyen szar ember a férjed, minek szültél neki?

Szetinted majd kspkodnak utanad gyerekkel a pasik??

2021. jan. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

22 a gyerek szted nem 24ora?

Elmegyek orvoshoz vele ,meg kormoshoz? Fodraszhoz?

Multkor a szoliba magammal vittem ott sirt. Neztek is

2021. jan. 12. 00:32
 26/48 anonim ***** válasza:
78%

25

😂🤦‍♀️🤦‍♀️

2021. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
50%
Körmöt otthon is tudsz festeni, szoliba meg alapból hülyeség járni. A maradékra meg gondolom van valamilyen nagyszülő / barátnő, akire rá lehet bízni 1-2 óra erejéig. De orvoshoz pl. el is viheted magaddal nyugodtan.
2021. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
57%

Tisztában vagy te vele hogy milyen egy átlagos középosztálybeli/munkásosztálybeli nő élete?

Eljár dolgozni, utána összeszedi a két-három gyerekét az oviból/suliból, bevásárol, hacsak nem intézték el együtt hétvégén a közös nagybevásárlást, aztán hazaesik, főz, bedob egy mosást, intézi a gyerekeket, és nem hisztikézik, hanem boldog hogy van egy szép családja, akikért felnőtt ember módjára felelősséget vállal. Főleg ha még egy normális férje is van, aki szintén házimunkázik és gyerekezik, miután hazaesik a munkából.

Ez nagyon távol áll tőled, aki otthon vagy egész nap, és elvárnád hogy neked abszolút semmi dolgod ne legyen.

Az egy dolog hogy lusta és igénytelen vagy, vannak ilyen emberek, csak a többségük belátja hogy neki nem való gyerek és házasélet, nem akarnak felnőtteset játszani, mert tudják magukról hogy jobban szeretnek a tévé meg a számítógép előtt dögleni és barátnőzni. Aztán van köztük egy-kettő aki ennek ellenére is családot alapít, aztán mikor nincs királynőként kezelve, csak egy átlagos nőként, akkor itt sír a gyk-n hogy neki mennyire szar. Kapd össze magad és nőj fel, mert már nem te vagy a gyerek akit ki kell szolgálni, te vagy az anya akinek gondoskodnia kell egy gyerekről.

2021. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
76%

Na jó, a 25-ös hozzászólás alapján a kérdező egy troll.

Én nem etetem tovább.

2021. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
51%

Nem nagyon kaptál választ a kérdésedre,( fel se vedd őket )

IGEN JÁR !!!! Itt rontja el a legtöbb nő el az egész házasságát, nem hagyja hogy a férfi is apává tudjon válni aki így egy idő után nem találja majd a helyét és úgy érzi hogy nincs szükség rá (ezt elvált/még nem vált el férfiak is mondták ) és elhagyja a családot

Igen is ő is szülő nem magadnak szülted!! Tudta hogy ez mivel fog járni és 1-2 órát igen is legyen el a gyerekkel mert ha nem is kerül vele interakcióba, nem foglalkozik vele hogyan alakulhatna ki kötődés ?

2021. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!