Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a felállásról?

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően leírni gondomat.Nekem 1 felnőtt fiam van,páromnak 4(!)szintén már felnőtt gyermeke.Ebből a felállásból már eddig is elég sok különböző vitánk volt.Én most a legnagyobb bánatomat mondanám el nektek.Elég nehéz munkarendben dolgozom,ennek ellenére szeretném fiamat néha elhívni ebédre.Neki ez könnyebbség lenne,ő is sokat dolgozik csak más területen.Egy anyának illik is ezt tenni,persze szívesen teszem.

A nagy gond az hogy párom elvárná a viszonzást.Hívjam meg akkor az ő gyerekeit is.Ők 4-en vannak,nem is egyszerre jönnének,nekem erre nincs se kedvem se időm.Így inkább úgy alakul mostanában hogy az enyémet sem hívom,ne is legyen a viszonzásból elvárás.Főként vita.De így borzasztó élni,hiányzik a gyermekem ittléte időnként.

Kérdésem az lenne, szerintetek is ugyanannyit vendégül kellene látnom párom sok gyerekét úgy mint az én egyetlen fiamat?Nem tartom igazságosnak,de érdekelne véleményetek.


2021. jan. 13. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

A párod ugyanolyan figyelembe részesíti a te gyerekeket, mint a sajátjait? Ugyanolyan kapcsolatban van vele, mint a sajátjaival? Ugye, hogy nem...

A párodnak nem reális az elvárása.

2021. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a párod is felnőtt, igaz? Szuper. Akkor hívja meg a gyerekeit, amikor akarja, és főzzön nekik. Az ő vendégei, tehát ő a vendéglátó. Lehet, ha ezt felvetnéd, már nem is lenne olyan fontos.
2021. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
4# Nincs igazad. Mivel te viszed el a saját gyerekednek a kaját a párod nélkül, ezért az ugyanilyen felállás az lenne, ha ő is a sajátjaira főzne és vinné el nekik. Ez így fer. Neked nem kötelességed más gyerekére főzni.
2021. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértem a kérdezőt!! Ugyan ebbe a cipőben vagyok. Páromnak is van felnőtt gyereke és mivel 3 éve vagyunk együtt így nem en neveltem. Nem is áll hozzám közel. Mikor feljön hozzánk akkor is csak apjához intézi a mondandóját engem kikerül.Pedig volt alkalom h próbáltam hozza közelebb kerülni de elutasít, biztos azt hiszi én vettem el apját az anyjától. És igen...en se főzök így szívesen egy számomra idegen emberre.
2021. jan. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14-es nagyon igazad van.Köszönök ezenkívül minden segítő hozzászólást.

Ezeket a gyermekeket én is már felnőtt korukban ismertem meg,nem is találkoztunk sokat azóta sem.Gondolhatjátok édes fiam mennyivel közel áll hozzám.De nem is ezek a gyerekek követelőznek azt hozzá kell tennem.Legalábbis nem tudok róla.Hanem párom várja el az ugyanolyan bánásmódot,akár ebéd segítésben is.

2021. jan. 14. 13:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor főzzön nekik nyugodtan :)))
2021. jan. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!