Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hianyzik a baratom mar lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hianyzik a baratom mar lassan most 2 hete nemtaliztunk mert ugy beszeltuk meg most nem fogunk kibirjuk de mostmar kezd hianyozni csak hat tavkapcsolatba vagyunk 90kmre. Olyan neha mintha nemis lenne baratom. Normalis h ezt erzem?

Figyelt kérdés
Szeretjuk egymast szval errol szo sincs csak ahhhh:( most kicsit rossz:(
2021. jan. 13. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik a barátod. Most akkor mi a kérdés? Mi mit tudunk tenni?
2021. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy hiányzik. 90 km nem olyan nagy táv. Miért nem tudtok sűrűbben?
2021. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat igy beszeljuk meg neha. Ha megyek hozzajuk ott szoktam lenni 4 5ejszakat o meg 3at kb nalunk. maradnek akar 1 hetig is naluk, nem zavarnak tudom naluk, de a szuleimmel lakok meg ok is neha mondjak h minek maradok olyan sokaig pfuuuuxd
2021. jan. 13. 20:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú te hány éves vagy? 13?
2021. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20.
2021. jan. 13. 20:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy pár rendszabályozza hogy ne találkozzanak olyan sűrűn az nem sok jót jelent...


Tapasztalatból...jó pár ilyen kapcsolatom volt..nem vezetett jóra. Kinek az ötlete volt a két hetes szünet?

2021. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom mar...bar a baratom akart/akar jonni a hetvegen csak en velr akarok visszamenni meg ilyen dolgok :D plusz felek hogy felev miatt bekell mennem a suliba (esti) vagy nemkell?
2021. jan. 13. 20:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az aki múltkor át akart menni hívatlanul a pasi anyukájához (

úgy hogy vendégek is voltak), mert egy napot nem tudtál várni?

2021. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem
2021. jan. 13. 20:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi is távkapcsolatba (mondjuk jóvval nagyobb a táv) vagyunk és nekem is hiányzik a párom, de mi amikor csak tudunk találkozunk. Egy dolog segít már a kezdetektől, hogy tudom, hogy ez egy átmeneti állapot. Ezt az időszakot átvészeljük és aztán összeköltözünk. Ha nem lenne terv nekem se menne. Nálatok van? Terveztek majd túllépni ezen?
2021. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!