Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívülállóként mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállóként mit gondoltok a barátom viselkedéséről?L

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos nem tudom kivel megbeszélni ezt és bár magamban agyalok a dolgokon,szerintem én mint az események részese nem tudom átlátni,hogy mi a helyzet...

Lassan 1 éve vagyunk együtt, már első hetektől mondta,hogy amúgy összeköltözne velem,elvenne feleségül,gyereket akar tőlem. Majd komolyabban kb fél év járás után hozta megint elő a dolgot. Egyszer még szándékosan(már így gondolom) úgy hagyta a telefonját ,hogy lássam gyűrűket nézeget. De ennek már sok hónapja és azóta se kérte meg a kezem,az összeköltözést is mindig átrakja,hogy majd 2020 végén,2021 elején,2021 tavaszán stb...

Eljegyzésre már inkább pár év múlva,gyerekre,hogy az én dolgom.

De ezenkívül is általában amikor együtt vagyunk nem bújuk hozzám,nem csókolgat,nem ölelget. Ez már kapcsoalta elejétől csak ritkán ,ha éppen oylan a kedve. Sokszor beszéltem vele erről,hogy nekem szükségem lenne ezekre,de nem igazán érdekli. Sokszor olyan semmilyen velem,csak úgy vagyunk egymás mellett,este azért van valami szex vagy egyéb 18+ tevékenység kb mindig, rendel nekem valami kaját,elmondja,hogy amúgy ő szeret engem nagyon és így ennyi.

Én meg közben úgy érzem foylamatosan,hogy ez nem szeretet vagy szerelem,mert nem igazán mutatja ki. De még nem is lépünk leglaább előrébb a kapcsoaltban,hogy akkor összeköltözés vagy bármi..

Bárcsak tudnám,hogy szeret-e engem tényleg és tényleg tervez velem.

Mi tévő legyek?

Kissé azt érzem,hogy jó ,hogy vagyok neki unaloműzésként és ennyi.de az sem zavarná,ha nem lennék jelen. És még a látszatát sem akarja annak kelteni,hogy fontos vagyok.Vagy csak én képzelem bele ezeket??


2021. jan. 15. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

"már első hetektől mondta,hogy amúgy összeköltözne velem,elvenne feleségül,gyereket akar tőlem"


Már ez krva beteg.


Az összeköltözést milyen indokkal tologatja?

2021. jan. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1, jó nem úgy mondta,hogy most azonnal elvesz,de mondta,hogy velem akarja ezeket és nem akarja majd húzni 1-2 éven belül mindent akar..Erre most már inkább x év múlva akarja ezeket.

Összeköltözést úgy húzza,hogy foylton alkudozik a főbérlőveé,hogy minél kevesebbet fizessen covid alatt és eleinte ezzel jött,hogy amíg alacsony a bérleti díj addig marad és utána keressünk közösen albit. De ahogy jön a fizetés ideje mindig ráveszi a főbérlőt,hogy még-még nem tud fizetni,még legyen alacsony a hónapban. És eszerint tologatja most már tavaszra,de szerintem ebből lesz még nyár,ősz,tél is..

2021. jan. 15. 09:06
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Hány évesek vagytok?
2021. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Első hetekben senki se tudja reálisan felmérni, hogy le tud valakivel élni egy életet, ahhoz évek kellenek, így a barátod túlzott, szeret nagyokat mondani, megpróbálta elcsavarni a fejed, mivel azóta se történtek meg amit ígért, így remélem kiderült számodra hazudott, nem voltak komoly szándékai. Azért rakja át a költözést, mert jelenleg neki így jó, próbál hitegetni, hogy majd lesz valami, hogy maradj vele, nem biztos a kapcsolatotokban, valami miatt nem akar veled lakni, lehet van melletted valaki más. Ha jól értem, más a szeretetnyelvetek is, több törődést szeretnél, amire neki nincs igénye, elmúlt 1 évben nem is változtatott rajta, hanem langyos fosban éltetek.

Mitévő légy? Amit szeretnél, ha nem érzed jól magad a kapcsolatban és eleged van abból, hogy hiteget, tűzz ki konkrét időpontokat, célokat a javulásra, összeköltözésre, avagy keress olyat, akivel lehet jövőt tervezni. Idő megy, ha olyan emberrel töltöd akivel nem vagy boldog a te felelősséged, 10 év múlva lehet már késő lesz cselekedned..

2021. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak lebegtet téged. Direkt elől hagyja a telefont...persze, hogy reménykedj, de nem tervez veled. Nem fogja az érzéseit kimutatni később sem (ha vannak neki egyáltalán). Gondold végig, akarod-e a hátralévő életben érezni, vagy legalábbis még évekig, hogy nem vagy fontos.
2021. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Az összeköltözést kéne most hajtani. Mondd meg neki, hogy pont, amíg Covid van, több a szabad hely, jobban lehet válogatni, tehát keressetek egy olcsó és jó bérleményt (ha csak te nem saját lakásodban laksz, mert akkor költözzön hozzád).

Ha húzza-halasztja, akkor mondd meg neki, hogy te nem fogsz a végítélet napjáig arra várni, hogy összeköltözzetek. 1 éve jártok, most lehet jól nagyobb albérletet keresni, nincs mire várni. Ha nem akar összeköltözni veled, azt te úgy tekinted, hogy nem akar közös jövőt veled. Ezek után adj neki pár nap gondolkodási időt, de ha addig nem szánja rá magát, akkor tényleg nem vagy neki fontos.

2021. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eleinte minden rózsaszín. Nem reális az, hogy elvesz, leél veled egy életet...az elején mindenki így érzi. Nem jelenti azt, hogy kihasználna, egyszerűen csak nem mindenki kapkodós. Mi 5 éve vagyunk együtt együtt is élünk de nem kért még meg..nem kell miatta a plafonon lenni. Ne izgulj majd megkér. Ráér vele, még a rózsaszín felhőből épp, hogy kikecmeregtek..lássuk meg mi van utána.

A másik, hogy nem mindenkinek ugyanaz a szeretet nyelve. Olvass utána. Számomra az ölelés, bújás a szeretet kimutatása, a párom számára az ajándék és a dícséret. Nem mindenki ugyanúgy mutatja ki.

2021. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a 7-et.

5 év után beszélgettünk az eljegyzésről, de teljesen ráérünk vele, vannak egyéb dolgaink is.

Nekem is az érintések és az együtt töltött idő a szeretetnyelvem, neki a bókok és az ajándékok.

Nem mindegy hány évesek vagytok. 30 felett azt mondom lehet sürgetni az összeköltözést meg gyereket, de 20 évesen lehet hogy korai gyerekvállalást tervezni.

Egyébként sem hiszem, hogy egy egy éve sem tartó kapcsolatban az eljegyzéssel kéne szorosabbra fűzni a kapcsolatot. Ha minden ugyanolyan lenne, mint most, csak gyűrű lenne az ujjadon, akkor már elégedett lennél?

2021. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7-8-ra:

Oké, ha fiatalok, az eljegyzéssel várhatnak, de azért az összeköltözést furcsa, hogy 1 év után húzza-halasztja a fiú. Emiatt joggal vannak kételyei a lánynak a jövőt illetően.

2021. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két helyzet jutott eszembe.


1: valami nem az igazi, de saját magát győzködi, hogy minden oké, mert szeretné, hogy szeressen. Mantrázza magának, hogy elvesz, meg összeköltözik, de nem viszi rá a lélek.


2: bizonytalan, és nem akar pofára esni, ezért jeleket vár tőled, hogy te is ezt akarod és te is beleteszed, amit bele kell. Mivel nem kap jeleket, még jobban elbizonytalanodik, mert azt hiszi, hogy neked kevésbé fontos.


Amúgy megkérdezni?

2021. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!