Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi akar lenni, a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi akar lenni, a pasi szüleinél?

Figyelt kérdés

Nem tudom azt hova tenni fejben, hogyha én vagyok a pasinál folyton meg kérdezik meddig maradok, és ha ő van nálam, és bent járnak a városban kocsival, mindig meg kérdezik hogy haza vigyék-e őt. Ha pedig nem járnak bent kocsival akkor messengeren kérdezik meg tőle meddig marad nálam mikor megy haza.

És ezt nem tudom hova tenni, mert nem tudom hogy az zavarja őket, ha többet vagyunk együtt mint holmi sex, vagy hogy zavarja őket ha komolyan venne-e engem vagy mi? Ez nekem kicsit fura.

Tegyük hozzá, hogy 2naponta dolgozom, és nem állandóan vagyunk együtt.

És számomra ez fura, mert nem tudom hogy azért ilyenek mert nem akarják hogy komolyan vegyen engem vagy hogy kötödjön hozzám, vagy miért lehetnek ilyenek?



#pasik#nők#szokások#kapcsolatok#szülök#gondolkodás#szituációk
2021. jan. 16. 03:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10es Akkor össze költözés vagy anyuci apuci kicsi fia dolog elviselése. Én is itthon lakom,most fogok egyedűl házat venni. Idősebb vagyok mint a párod...Azért lakom itthon,amiért nincs autóm (önhibás baleset)... De azért meg tudtam húzni a határt már 20 évesen is.

Viszont arra számíts, a szülei mindig el fogják várni,hogy otthon ezt azt csináljon.

2021. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem.
2021. jan. 18. 09:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Ovodas kisgyerekkent tekintenek ra. Es nem adnak oda egy csunya rossz baratno kezei koze.
2021. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!