Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátnőm és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm és a párom átlèp egy határt, szerintetek beszéljek a barátnőmmel is erről?

Figyelt kérdés

A minap feltettem egy kèrdèst ezzel kapcsolatban, mármint ott az volt a lényeg,hogy szerintetek normális-e ha a párom és az egyik legjobb barátnőm írogatnak egymásnak mindig, mikor látják egymást valahol, vagy csak úgy vicceket küldözget a barátnőm neki.


Azóta már beszéltem a párommal erről,hogy mennyire zavar ez és számomra már sok, nem tudom mire vèlni. Szerencsère ő megèrtő volt, azt mondta semmi rossz szándéka nem volt, nincs miért aggódnom. Illetve azzal takarózott, hogy mindig a barátnőm kezdeményezte a chatelèst, ő írt rá. Ami igaz is... És nem tudom mit tegyek, említsem meg ezt a barátnőmnek vagy csak nagyobb problémát szítanèk? Az a gond, hogy ha minden így marad és nem szólok, félek bennem marad ez a fura érzés vele kapcsolatban és mindig feszèlyezett lenne számomra ha közös programot csinálunk, az járna a fejemben,hogy miért nyomul és nyalizik annyit a páromnak.

Nem akarom egy ilyen dolog miatt elrontani a hosszú éves baratsagunkat sem. Mindig nagyon jóban voltunk, segítettük egymást amiben tudtuk, de tény hogy nagyon szeret pasizni és flörtölgetni. Sőt,lehet minden férfival ilyen, de valahogy ha a párommal ilyen azt nem tudom elfogadni.

Mit gondoltok erről? Ti beszélnètek a barátnővel is?


2021. jan. 18. 14:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Előző kérdésedhez is írtam, ide is írok. Tök jogos amit érzel és én a helyedben mindenképpen írnék a lánynak is, nem támadóan, hanem így, ahogy a kérdést is kiírtad. Téged ez zavar, legyen rád tekintettel és tartsa tiszteletben, biztos van még száz másik pasi, akivel dumálgathat de a barátodat hanyagolhatná, mert téged feszélyez. És kész. Nekem csak olyan barátnő kéne, akivel ilyeneket is meglehet beszélni.

Bár én kicsit keményfejűbb vagyok ilyen szitukban, tuti elküldeném a p*csába :D hát azért mit gondol, én se csinálnék soha ilyet egyik barátnőm párjával se. Annyit beszélek velük max amennyit mikor négyesben (vagy többen) talizunk és megdumáljuk kivel mi a helyzet. Ha meg régebbi barát, mint párom, akkor max facebookon pár mondatot, ha olyan történik, esetleg zene megosztás, film ötletek, ilyesmi. Ennél több soha.


22N

2021. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is, újra!🥰

Jól esik,hogy ilyen megèrtőek vagytok!

Igen, én is max közös programokon beszélek a barátnőim párjával ha úgy adódik és annyi. Azon felül szerintem semmi èrtelme.

Nem règebbi barátja, csakis általam ismerte meg. Talán kicsit túl közel is engedtem a kapcsolatunkba őt, amíg nem volt párja addig hármasban csináltunk programokat, filmeztünk, mentünk ide-oda, de én telejsen jóindulattal kezeltem ezeket, hogy ne unatkozzon otthon és érezze jól magát. Ezeken az alkalmakon ismerték meg egymást és kezdtek el hülyèskedni , nemrèg pedig ez az irogatás, csak emiatt kezdtek el rossz érzéseim lenni.

2021. jan. 18. 15:22
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon szeret pasizni és flörtölgetni. Sőt,lehet minden férfival ilyen"


Ebből nekem az jön le, nem a pasid kell neki.

Hanem a figyelem. Hogy minden pasi rá figyeljen, a visszajelzés, az ego-tuning... És hogy akkor is megmutassa, hogy ő a "jó csaj", aki mindenkinek "kell"...

De ez nem barátnő....

2021. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, anyámnak a saját testvére csinálta ezt. Ő mindenkit meg akart kapni....
2021. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elromlika a barátságotok akkor az a barátnőd miatt lesz nem miattad. Bár ha ezt teszi, nem ismeri igazán barát, de mindegy.
2021. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez már nem biztos hogy barátság. Egy ilyen flörtbajnok nő is azt a pár pasit kihagyhatná aki számára fontos emberek párja. Nem az van a háttérben,hogy téged mint barátnőt aki szingli és ..... elveszített rajtad osztozkodnia kell a pasival?
2021. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek az embernek ellenség ha ilyen barátai vannak😂Koptasd le a nőt mert full idióta!
2021. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#12-es vagyok, még elmesélnék valamit.

Mi 3 éve vagyunk együtt, 22 és 23 évesek vagyunk.

Közös baráti társaságból vagyunk, az ismeretségünk 14 éves korunk óta tart. Ebben a baráti társaságban vannak vegyesen fiúk és lányok is. Soha nem zavart, ha párommal beszélgettek a lányok, és páromat se, ha velem a fiúk. De csak mert pontosan bíztunk ezekben az emberekben annyira, hogy tudjuk, hogy tiszteletben tartják mások kapcsolatát. Soha nem volt semmi, ami féltékenységre adott volna okot, szerencsére értelmes felnőtt emberek a barátaink és tartják a "határokat".

De volt nálunk is egy hasonló szitu. A lányt nem ismertem, párom középsulis osztálytársa volt. Mikor mi összejöttünk akkor párom 20 éves volt, két évvel az érettségi után. Mondta is, hogy a lányt érettségi óta nem is látta, csak néha beszélnek fbon.

Nem zavart.

Addig nem zavart, amíg nem láttam meg azt, hogy még hajnalban is ír páromnak. Annyira furdallt a kíváncsiság hogy másnap szégyenszemre beleolvastam mikor párom fürdött.

Finoman szólva a lány hasonló a barátnődhöz, tipikus figyelemhiányos, mindenkivel flörtölős, húzza mindenki agyát stb... Párom nem viszonzott semmit, de nem is küldte el a francba, ami engem zavart. Én őszintén elmondtam páromnak, hogy a lány túl megy határokon és ez engem zavar.

(csak hogy ne én legyek a hisztis , mondok példát : küldött páromnak fürdőruhás képet, hogy mennek strandolni a régi osztálytársaikkal, küldött ilyen csinibb ruhás képet is hogy most meg bulizni mennek, küldött "napozós" képet, gyakran megkérdezte, hogy féltékenykedek-e rá stb).

Nem történt köztük soha semmi, nem is találkoztak soha de ez NEM FÉR BELE. Ez megalázó.

Lényeg röviden, hogy párom teljesen megértett és azt mondta jogos, én csak annyit kértem hogy állítsa le a lányt, ő szó nélkül le is tiltotta és azóta is, 3 éve már tiltólistán van. Mai napig ha nagyritkán felmerül a téma, mindig mondja, hogy fogalma sincs miért volt ilyen idióta és örül, hogy nem dobtam ki akkor, mert tök jogosan tettem volna.


Ahogy én gondolom : ego-booster.

Biztos jól esik a lelküknek, hogy érdeklődik más lány is irántuk. Tenni szerintem a te párod se tenne semmit, bár ti más szituban is vagytok, mert szoktatok találkozni is... Nálunk ennyiből könnyebb volt kivágni a hülye p*csát.


Nem szégyen kinyitni a szád. Fel a fejjel és merd kimondani a véleményed. Ez a te életed, te vagy érte felelős. Meddig akarsz még szorongani egy ilyen idióta csaj miatt? Legyél tökösebb és mondd meg neki, hogy vegyen vissza :)

2021. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ha ezt elnézed később tudd majd lenyelni a méltóságodat...
2021. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátnőm még tini koromban. Mindenki pasijára ráhajtott, nem akart velük összejönni, egyszerűen valami mánia volt ez nála. Egyszer volt egy srác, aki össze akart velem jönni, de nekem nem tetszett, a barátnőmmel jött össze, hogy talán úgy a közelembe férközik. Na ezuzán az eset után leállt, gondolom koppant egyet, hogy milyen érzés.
2021. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!