Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátnőm és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm és a párom átlèp egy határt, szerintetek beszéljek a barátnőmmel is erről?

Figyelt kérdés

A minap feltettem egy kèrdèst ezzel kapcsolatban, mármint ott az volt a lényeg,hogy szerintetek normális-e ha a párom és az egyik legjobb barátnőm írogatnak egymásnak mindig, mikor látják egymást valahol, vagy csak úgy vicceket küldözget a barátnőm neki.


Azóta már beszéltem a párommal erről,hogy mennyire zavar ez és számomra már sok, nem tudom mire vèlni. Szerencsère ő megèrtő volt, azt mondta semmi rossz szándéka nem volt, nincs miért aggódnom. Illetve azzal takarózott, hogy mindig a barátnőm kezdeményezte a chatelèst, ő írt rá. Ami igaz is... És nem tudom mit tegyek, említsem meg ezt a barátnőmnek vagy csak nagyobb problémát szítanèk? Az a gond, hogy ha minden így marad és nem szólok, félek bennem marad ez a fura érzés vele kapcsolatban és mindig feszèlyezett lenne számomra ha közös programot csinálunk, az járna a fejemben,hogy miért nyomul és nyalizik annyit a páromnak.

Nem akarom egy ilyen dolog miatt elrontani a hosszú éves baratsagunkat sem. Mindig nagyon jóban voltunk, segítettük egymást amiben tudtuk, de tény hogy nagyon szeret pasizni és flörtölgetni. Sőt,lehet minden férfival ilyen, de valahogy ha a párommal ilyen azt nem tudom elfogadni.

Mit gondoltok erről? Ti beszélnètek a barátnővel is?


2021. jan. 18. 14:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam, mint a barátnőd annyi kivétellel, hogy nekem a barátnők párjai szigorúan tabuk voltak! Velük sosem flirtöltem vagy kacérkodtam.
2021. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a további válaszokat is! Jól esett saját sztorit is olvasni.

Az este mikor otthon voltunk párommal akkor is átjött, elég fura volt számomra. Amint lesz alkalmam négyszemközt megfogom beszélni vele, kíváncsi vagyok a reakciójára .

2021. jan. 19. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!