Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok. Egy éve van egy barátnőm, akivel egyszer már próbálkoztunk, akkor miattam nem ment a dolog. Ő idősebb nálam jó pár évvel, két évvel ezelőtt már együtt voltunk, de nagyon bizonytalan voltam, hogy el tudok-e köteleződni. Aztán volt egy év külön, nem volt jó, nekem nem igazán jött össze senki más. Megkerestem, ő is egyedül volt, összejöttünk újra és úgy tűnt, sokkal jobban működik, mint először. Össze is költöztünk részben a pandémia miatt, mert nem egy városban lakunk. Az összeköltözés eleinte tényleg nagyon jól ment, de a szexuális életünk elég hamar megromlott. Nem kívánom ugyanis. Egyszerűen nincs kedvem hozzá, merevedésem sem nagyon van. Az is baj, hogy túl sokat vagyunk együtt, ez sem tesz jót. Én úgy érzem szeretem, de nem vagyok biztos benne, hogy szerelemből. Jó vele együtt lenni, összebújni, élvezem a társaságát. De ő nagyon kivan a szex hiánya miatt, ami érthető is. Odáig fajult a dolog, hogy a legutóbbi sikertelen próbálkozás után elrohant mondván, hogy nem bírja tovább. Nem is keressük egymást azóta, nekem egyrészt rosszul esett, hogy így itthagyott, másrészt meg lehet, hogy jobb lenne elengedni ezt az egészet. Mit gondoltok?

#szakítás #menjekvagymaradjak
2021. jan. 18. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő már szakított, csak te még nem vetted észre.
2021. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lesz semmi jó. Inkább legyen vége.

Mármint gondolj bele, oké elköltözöl, jobb lesz a szex, és utána a következő 40 évben mi lesz? Külön éltek, és heti két estét ott alszol? Ez lesz a nagy kapcsolat?

2021. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, én is ezen örlődöm. Hogy mi a fontos? Merthogy nekem ez az első "normális" kapcsolatom, előtte csak pár hónapig jutottam. És egyébként tényleg jól működik minden, csak most nem tudom, hogy ez miért nem.
2021. jan. 18. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs jövőtök együtt.
2021. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy év után nem működik a szex. Nincs jövőtök.
2021. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Impotens vagy!Ne is csodálkozz hogy elmenekült,jól tette.
2021. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajna sokszor így vagyok én is,ilyenkor ez segít,vagy szakíts ;) :D

[link]

2021. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!