Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy maradjak? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parommal 14eve egyutt vagyunk 10eve elunk egyutt.Van ket lanyunk egy 9eves es egy lassan 3honapos.Az lenne a problemam,hogy a bizalmam megingott 10ev utan most egyszer.Lassan 8honapja uj munkahelye van.3-4 honapja viselkedese megvaltozott.Telefonjat dugdossa,telefonon ha beszel kimegy,viszi magaval a furdobe a telefonjat,uzeneteit toroli.teljesen rideg tavolsagtarto velem minden teren!

Probaltam veleegbeszel i hogy mi lehet a problema de mindig falba utkozom es nincs semmire valasza,elfordul tolem hatat fordit.Ha beszelgetunk is az csal abbol al hogy en beszelek o hallgat es nyomkodja a telefont.semmit nem mond csak hallgat.Van egy no(egyutt dolgoznak)akivel mindent megoszt meg a csaladi dolgokat is.A multkor voltam a munkahelyen es arra mentem be hogy a ferjem salja volt a no nyakaban,a no azt sem tudta hogy merre hova nezzen...mindent megtett hogy a tekintetunk ne talalkozzon azzal ellentetben hogy ezek elott mindig beszelbetett...

Voltak meg arra utalo jelek hogy volt valami kozottuk!😞 persze a parom tagad mindent de erzem es tudom hogy volt valami.

Nem tudom mi tevo legyek... Probalok ugy tenni mintha semmi sem tortent volna de nem megy! Nem tudok igy vele elni...mit tegyek?! Maradjak es turjek nyeljek a gyerekeim miatt,vagy menjek es hatha nyugodtabb eletet elnek??!


2017. dec. 27. 14:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

A férjednek valószímű viszonya van. ha nem tudsz vele beszélni arról, hogy pontosan mi a baja a kapcsolattal akkor erőlködni sem érdemes.

Csináld ahogy jónak látod, ezt a döntést neked kell meghozni.

2017. dec. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mikor a pici megszuletett akkor is a munkahelyerol jott latogatoba a korhazba... Mikor hivtak azonnal vissza ment (hiaba letelt a muszakja) es ott hagyott egyedul.tobbszor volt hogy mar a muszakja letelt es orak mulva megis vissza ment a munkahelyere,plusz volt hogy hazudott hogy hova megy es mehsem ott volt
2017. dec. 27. 14:16
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen erőlteted. Tuti viszonya van.
2017. dec. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nő lennék már tuti leléptem volna.
2017. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Igaz?! Akkor nem en kepzelem be magamnak az egeszet!

Mondtam neki es arra az a valasza hogy en bolond vagyok,hulye vagyok,a hulyesegemet beszelem, es hagyj beken! Meg hogy en megbolondultam a szules utan! Tudtam ereztem hogy valami van...

2017. dec. 27. 14:25
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek szeretője van, ez már nem is kérdés.Teljesen mindegy beismerte vagy sem.Minden jel megvan.Az egy dolog, hogy téged hülyének néz, de nem kéne hagyni magad.Én lelépnék tőle és akkor is, ha az anyagi helyzetem így rosszabb lenne.Mondjuk én meg is tettem, nem légből írok.Ma sem bánom.Ha valakinek mellettem más nőkre is szüksége van, akkor ott nekem már nem volt semmi keresnivalóm.

Helyetted nem dönthetek, de én léptem hasonló helyzetben.

2017. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy viszonya van.Én megmondanám neki hogy vagy bevallja,vagy útilapu.De lehet enélkül is lépnék,mert hazudozik,gyereke születésénél is ott hagyott,érzelmileg se nyújt semmit.
2017. dec. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami véletlen folytán nem csalt meg a viselkedéséből adódóan akkor is szakítanék.
2017. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Izabella220 ***** válasza:
100%
Hát a férjed azt hiszi bármit megcsinálhat,mivel téged a 2 gyerek lefoglal.De azért mert anya vagy szerető nő is.A férjedtől elfogadhatatlan ha ezt teszi veled.
2017. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazatok van!de egyszeruen nem tudom mi tart meg mellette... Az eszem tudja hogy ez van es lepni kell/ene..de valahogy nem tudom hogy mi van velem..lehet a gyerekek tartanak vissza vagy nem tudom..tudom hogy nekem kell meghozzam a dontest de nagyon nehez
2017. dec. 27. 15:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!