Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkesés e az higy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varadi1222 kérdése:

Normális viselkesés e az higy a párodal élsz két éve es ha civakodtok kibeszéli masoknak a magán életeteket ? szerintem nm rormalis mert az ketönkre tartozik csak és senki másra

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, nem normális a dolog, de a párod sem normális.
2021. jan. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális, hogy a nehézségeit megosztja a barátaival és segítséget, tanácsot kér, vagy csak azért mondja el, hogy megkönnyebbüljön. Mi az, csak nem kellemetlen helyzetbe hozott, hogy megtudta egy barátja a titkolni vágyott viselkedésedet?
2021. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
nekem a férjem csinálta ezt. az eredmény az volt hogy minden társaságából kiutáltak, még az olyanban is amiben még egy emberrel sem taliztam. de persze már tudták a hírem,ha mégis elmentem, nekem estek, beszóltak, mert hát tudták h a férjem nem fog megvédeni, megtehetik. az eredmény? teljesen külön utakon járunk. nem kérek a zársaságából, menjen egyedül mindehova ahol többen vannak. én csak a gyerekekkel közös 4-es programra megyek vele. Magamnak pedig meglett a saját köröm, ahol nem bezsélek a férjemről, de nem is viszem őt bele, nem is akarom hogy ismerje. Tudja jól, hogy miért nem és el is fogadta. Nem mellesleg bár nem terveztem soha, de ez már jó ürügy lett arra is az idő múlásával, hogy pasizzak, hiszen semmi közünk egymás társaságához.
2021. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3.azt jól is teszed!
2021. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
3as nem te vagy az, aki még nem vált el a férjétől, hanem együtt él vele, de azért csalja másokkal, mert szerinte már nincsenek együtt, hiszen nem szexelnek?
2021. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Vaj van a füled mögött, hogy nem tartozik másra? Talán úgy kellene vele viselkedni, hogy ne mondja el másnak, hogy mekkora genya vagy.😀
2021. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
48%
Mert végülis te nem idegeneknek beszéled ki a magànügyeiteket, igaz?
2021. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Én ebben két végletet látok, mindkettőben volt részem.

1. vannak nézeteltérések, amiket könnyen, kompromisszummal megtudtok oldani. Nincs veszekedés, kiabálás, hiszti, sértődés, tényleg értelmes kommunikáció van. Ennek ellenére a hátad mögött elkezd savazni, hogy már megint bajod volt, megint problémáztál valamin, haha hülye hisztis asszony stb.

Ez nem arról szól, hogy a lelkén könnyítsen, szimplán viccet csinál belőled annak ellenére, hogy te tényleg nem akarsz feszkót.


2. Tényleg jól esik neki kibeszélni és sokszor segít is, mert adnak akár olyan tanácsot, ami neki korábban nem jutott eszébe. Párom is ilyen, én is. Tudjuk egymásról, nem gáz. Nyilván nem azokat a jellegű dolgokat beszéljük ki másoknak, hogy pl. páromnak nem állt fel a f*rka egyszer meg ilyesmi, hanem a sima vitákat. Én elmesélem a legjobb barátnőmnek és csomószor ad tök jó tanácsokat, hogy én miben hibáztam, min javíthatnék legközelebb. Szerintem ennek is lehetnek pozitív hatásai, ésszerű kereteken belül.


22N

2021. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
Az én exemnek is ez volt a szokása. Piszkáltam, hogy semmit nem csinál otthon, én vágtam a fát és gyújtottam be, stb... És hát volt hogy annyira elegem lett, hogy csúnyát mondtam neki. A barátainak elmondta hogy beszéltem vele, de azt hogy miért mondtam azt nem. És haragudtak rám. Wtf
2021. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Azt hiszed megérdemli, ha ő nem vágja a fát??


Nem, nem érdemelte meg. Ha nem vagy vele elégedett, el kell mondani, ha nem változik szakítani. Nem jogosít fel az alázására semmi. Ha ilyen, akkor közlöd, hogy vagy változik, vagy elhagyod és kész.

2021. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!