Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, házasság vagy agglegé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, házasság vagy agglegényélet?

Figyelt kérdés
Aki próbálta mindkettőt, melyik vált be inkább? Valahogy azt látom, hogy a párkapcsolatok többségében egy idő után nem annyira boldogak a férfiak, viszont mégis ad egyfajta biztonságérzetet, hogy van kihez hazamenni, van egy társad. Az agglegényéletben ez nincs meg, mégis sokan ezt választják. Vagy van, akinek egyszerűen nem való a komolyabb kapcsolat? Eddig csak komoly, többéves kapcsolataim voltak, de mind zátonyra futott, és nem akarok többet csalódni, miközben mégis társra vágynék.
2021. jan. 19. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy van pár ember, akik valamiért megmaradnak a szerelemnél, meg a rózsaszín világukban, de ez kb 100-ból 5. A többinél igenis érdekek meg a napi túlélés mentés zajlik a kapcsolat és a házasság. Sőt, a többségnél az egész párkapcsolatúgy néz ki, hogy azzal van aki jutott neki. Próba szerencse, jobb mint egyedül. Ami baj, hogy az a 100-ból 5 ember azt akarja mindenáron mutani, hogy az egész világ olyan mint ők. Ha ez így lenne, csupa boldog embert látnék, szinte nem ismert fogalom lenne a válás vagy a szeretőzés. Érdemes lenne ezt átgondolni a rózsaszínűeknek is, nem pedig bőszen nyomkodni a lepontozást, utalván arra, hogy bizony az igazság az, amit ők gondolnak. Én 21 év házasság után elmondhatom, hogy erősen kötődünk egymáshoz, de szerelemről szó nincs, sok nő jobban tetszik külsőre mint a feleségem. Gondolom fordítva is így van, de én ennyi év után ezt teljesen természetesnek veszem. Az 50 év házasság után a "mi fülig szerelmesek vagyunk" szövegeket kisség szentimentálisnak tartom, sőt, mentálisan nem tartom ép eszű embereknek, de ez az én véleményem. oda már kell valami becsípődés, valami kölcsönös és beteges alázat, sőt alázkodás, rettegés a magánytól vagy hasonló. Vagy valami gyermeteg mesevilág, hit a tündérekben, de ha ez kölcsönös akkor működhet.
2021. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az utolsóval teljesen egyetértek. Csak azt nem értem, hogy sokan pont ezért 5-10 év után miért rúgják fel a házasságukat? Komolyan azt hiszik, hogy a következővel évek alatt nem lesz ugyanennyi probléma?
2021. dec. 17. 17:22
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami jó ez a kérdésfeltevés,mert nem mindegy, hogy milyen a kapcsolatok minősége. Természetesen jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban, ennek ellenére sokan az utóbbiban szenvednek. Mivel az ember alapvetően társas léy nyilván a legjobb a többségnek egy kölcsönös szereteten és tiszteleten és egyenlőségen alapuló akár házasság vagy hasonló. Ilyen nyilván nem mindenkinek jön össze, de ez redben is van.

Ezt az "agglegény" kifejezést meg el kéne márfelejteni végre.

2021. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én olyat akarok, mint belsőleg Lovas Annabella.
2021. dec. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, idővel megunnád! Volt ilyen barátnőm, 3 év után szakítottam vele és egy olyan nővel jöttem össze, akinél nekem kellett hajtanom. Ő lett a feleségem. 21 éve. Persze ez az én véleményem, de ahogy elnézem az ismerőseimet, náluk is így van.
2021. dec. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!