Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kaptam egy nagy pofont egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam egy nagy pofont egy lánytól.Olyat mondtam amit nem kellett volna.Lányok nektek mi kell vagy kellett ahhoz,hogy kiosszatok egy hatalmas pofont?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 13:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
A pofozkodást sose értettem, nem tudom mi értelme van. Én csatlakozom azokhoz, akik csak önvédelem céljából folyamodnának fizikai erőszahoz, mondjuk nálam akkor az már nem egy piti kis pofon lenne, hanem minimum öklös.
2021. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Mert ellenkező esetben komoly.


Tudom, nem PC ilyet mondani, de az átlag férfi fizikailag erősebb az átlag nőnél. Erősebb ember nagyobbat üt.


Férfiként is el lehet képzelni, milyen lehet, ha megüt egy nő, vagy megüt egy nálad erősebb férfi. Egyik egy legyintés, másik ledönt a lábadról.


Ugyanígy ki is lehet védeni. Átlagnő nem tud lefogni egy átlagférfit, de fordítva igen.


Ezért más a megítélése.

2021. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Kaptam már én is. Megfogtam a cicijét, aztán lekevert egy akkorát, hogy egy óráig csengett a fülem. Gondolom nem így kellett volna udvarolni.
2021. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
8 napon túli sérülést simán okozhat ha a nő keze vagy a férfi arca csontos vagy a férfi mondjuk vérhigítót szed. Mert ugye keletkezik egy sérülés (véraláfutás), ami 8 napon túl gyógyul.....ezt a szerencsétlenezőnek mondom.
2021. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Péppé vertem volna a ribizlit . Úgy igazán.
2021. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

Én nem hiszek a fizikai erőszakban, de ha valaki letaperolna, valószínűleg reflexből lekevernék neki egyet. Egyszer majdnem megtettem, csak éppen egy pohár üdítő volt a kezemben, így csak azzal öntöttem arcon. :D Cserébe én sem akadnék ki, hogy ha én kapnék egy pofont, ha egy random pasi lába közé nyúlnék (amit nyilván nem fogok, mert normális ember nem taperol senkit az engedélye nélkül).

Illetve önvédelemből ütnék, vagy ha mást kellene megvédeni. Egyéb eset nincs. Szavakkal nem lehetne ennyire kihozni a sodromból, de viselkedéssel sem (a fenti esetet kivéve), mert ha valaki megérdemelne egy pofont, akkor arra még annyi időt és büszkeséget sem pazarlok, hogy megüssem.

2021. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer pofoztam fel az exemet (alkohol hatására, józanul még ilyen okkal sem tettem volna). Baráti nyaralás első estéjén kerestem, senki nem tudta hol van, aztán "furcsa" hangokat hallottam a fürdőből. Leültem a folyosón, megvártam amég végeznek a kis románcukkal, majd amikor kijött megkérdeztem milyen volt és lekevertem neki egyet.
2021. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha ütök, akkor keményen, ököllel és orrba (ahogy önvédelmin tanították), nem pofozkodok.


Öhm, amikor a srác elkezdte - az amúgy halott - anyámat szidni, na akkor kapott egyet az orrába. Lehet visszaütött volna (nem érdekelt volna, megérdemelte), de azzal volt elfoglalva, hogy ne vérezze össze a drága ingjét :D


32 N

2021. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ezzel a pofon vágással az a gond, hogy a nő sokkal rosszabbul is járhat. Már akkor is, ha a férfi nem üt vissza csak mondjuk elkapja a nő csuklóját és erősebben megszorongatja. Biztos, hogy sokkal jobban fog ez fájni a nőnek, mint amennyire a pofon fájna a férfinek. Főleg ha vékony a nő. Meg merném kockáztatni, h több ilyen vagy hasonló történet van, mint a következmények nélküli nő általi pofonvágásból..
2021. jan. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Először is azt kellene tisztázni, hogy mi számít "hatalmas" pofonnak. Szerintem a nők többsége nem tud tenyérrel akkorát ütni, ami egy férfit megrendítene, vagy sérülést okozna. Nem hallottam még olyanról sem, hogy nő akkora pofont adott, hogy egyértelműen látható nyoma maradt. Legfeljebb egy kis 10 percig tartó bőrpír.
2021. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!