Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hirtelen távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hirtelen távolságtartó lett, mi az oka?

Figyelt kérdés
Szóval még egy középiskolába jártunk, ahol majdnem össze is jöttünk, de más okok miatt végül nem. (magánélet) Egészen jó kapcsolatunk volt annak ellenére is, aztán később megszűnt iskola után a kommunikáció, legalábbis nem volt olyan gyakori. Tudtunk egymásról, mi történik, aztán ősszel felköszöntött szülinapomra, és onnan valahogy újra indultak a dolgok. Többször találkoztunk, nem volt semmi gebasz. Tudtunk évődni, viccelődni, beszélgetni, a szex is jó volt, és most lementünk egy hétre a szüleihez (ő hívott el). Ott még minden kalssz volt az első pár napban, aztán valahogy a felénél távolságtartó lett. Semmi puszi, simogatás, egy csók vagy bármi. Mintha csak úgy eltűrne és alapszinten beszélt velem de ennyi. Szex nulla. Még egy kézfogás se. Pedig a szüleivel jól elvoltam, a két húgával is. Aztán visszajöttünk le nála, és mikor mentem haza busszal, máskor mindig kikísért, most nem, állok kabátban, hogy akkor indulok. Az ágyban felült, oda is mentem hozzá, picit odabújni de meg se ölelt, vagy csókolt. A szüleinél egyszer kérdeztem, hogy haragszik-e, vagy mi a baj, lerázott, hogy nincs semmi. Aztán a rideg elköszönés után is egyszer még megkérdeztem, de semmi válasz a korábbin túl. Eléggé összezavarodtam. Az intimitás minden fomrája megszűnt nagyjából, és nem értem miért. (23/L, a barátom is velem egyidős)

2021. jan. 20. 10:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9. legrosszabb egy problémát ultimátummal megoldani. Kicsit várok, és majd igen, nyilván komolyabban előveszem újra a dolgot, nem hagyom, hogy akkor is hárítson, de letamadni a másikat sem visz előre...
2021. jan. 20. 12:22
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Tovább kell állnod...
2021. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Milyen "párom"-ról beszélsz? Nekem ebből az egészből az jön le, hogy ez egy egyszerű szexkapcsolat, barátok extrákkál. Párkapcsolatot csak te haluzol.

Azt mondjuk nem tudom a szüleihez minek vitt. De egyértelműen az a baja, hogy úgy bratyiztál a családjával, mintha minimum a menyasszonya lennél.

2021. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
13. Szóval szerinted másfél hétig amíg ott voltunk, egy szót sem keleltt volna valtanom a családtagjaival, a hugait pedig elzavarni, ha zeneket akartak mutogatni, vagy egy hét éves gyerek jatszani. Igen, határozottan bűnt követtem el 😅
2021. jan. 20. 13:22
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
A családja feltehetően megmondta neki, hogy nem tetszel és dobjon, esetleg soha ne vigyen oda többé.
2021. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Mióta vagytok együtt?
2021. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16 szeptember vége, október eleje
2021. jan. 20. 17:22
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát pedig én is rákérdeznék nyíltan.

Hogy mondja el mi a probléma, mert ezzel csak fájdalmat okoz neked, és felnőtt emberek vagytok, akármi van mondja meg mert ez így nem tisztességes.

Ami igaz. Tippelgethetünk, de az nem vezet semmire. Viszont ne ilyen gyerekesen oldja meg a bajokat, hogy téged büntet.

Azóta beszéltetek? Vagy keres téged?

2021. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!