Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a kapcsolatba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a kapcsolatba és űzzek el egy családot a saját házukból? Vagy vessek véget a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok. Kedves, aranyos, szorgalmas, nem könnyűvérű! Társkeresőn megismerkedtem tavaly egy 25 éves fiúval/de nem tudtam higy 25, ez később derült ki/.

1 hónapig chat, kamera, viber. Aztán találkoztunk szerelem első látásra.

Nagyon boldog voltam.

De aztán jöttek a problémák.

Beváltotta hogy van egy 9 éves kapcsolata és egy 5 éves lánya. /Vidéken élnek és a kislány nevén van a ház/.

3 éve élnek külön, mert nem megy a kapcsolata az élet társával. A barátom kint dolgozik külföldön és félévente jár haza, akkor szokott haza menni vidékre , meglátogatja a kislányt és már jön is vissza Budapestre. Tehát 1 napot szán rá. Én anyuékkal lakom. Ő nem lakik velük már 3 éve. Összeakar velem költözni, de viszont megkért költözzek le vele vidékre és éljek ott ahol az exe és a kislánya. Ami a legrosszabb, hogy azt mondta elküldi őket a házból /jelzem a kislány nevén van a ház/ és költözzünk oda mi ketten és éljünk ott.

Totál kiakadtam.

Megmondtam neki, ne haragudj azzal a nővel leéltél 9 évet van tőle gyereked ,abba a házba élnek....és te elváród azt költözzek be a házukba?

Ki akadt. Elhagyott. Azt mondta , " azt a házat én vettem és az exem vissza költözött az anyjához és nyugodjak meg és értsem meg ő nem fog pesten albérletbe lakni amikor ott a háza.

Kikészültem. 2 3 napja nem beszélünk. Én nem keresem.Ő sem.

Hát ilyen nincs....ilyet nem kérhet, hogy oda költözzek.

Le járatna mindenki előtt, "Na a pesti ribizli lejött lakni, kitúrta a kislányt meg az anyját a házból" .....ez lenne mondva....szinte hallom!

Az a legdurvabb, hogy a barátom haragszik...Tehát azt mondta: "Neked oda kell jönnöd ahol én vagyok!"

Most mit csináljak?

Én biztos nem költözök oda , az tuti, én sose szoktam keresni, mindig ő keres ha vitázunk....de érzem ebből nem lesz már semmi!

Nagyon szeretem. Szenvedek. Sírok.

Kérlek szépen segítsetek mit tegyek, mert nagyon fáj a szívem.

Anyuék azt mondták, szó sem lehet róla oda költözzek és hogy kurvának néz. Nem tiszteli se az exet ,se a lányát, se engem.

Anyuék kiakadtak nagyon.

Én nem hívom fel az biztos, sose voltam pióca nem is leszek!

A szívem szakad meg.

Nem tudom miért tette ezt velem.

Nagyon szeretem,elfogadtam életével együtt/ kint dolgozik külföldön,van kislánya akit látogat/.

Azt terveztük babánk lesz , elvesz feleségül már talált itthon munkát, nem lesz külföld, és boldoggá tesszük egymást! Erre benyögi menjek vele vidékre, családját elzavarta , üres a ház ....hát kiakadtam...ennyi..

Kérlek szépen írjatok véleményt, nem haragszom meg ha kapok fej mosást.stb.

Azt még fontos tudnotok, rég szét mentek az exével / már neki is van kapcsolata/nem miattam költöztek külön. Előre is köszönöm szépen a reakciókat, válaszokat, minden infó érdekel. Köszönöm szépen! Sziasztok!



2021. jan. 22. 22:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
97%
Tudom, hogy fájdalmas, de vele nem nyernél semmit.
2021. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele.
2021. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Te jó ég, ez a csávó nagyon gáz. Erre jövőt alapozni nem lehet és 34 évesen ilyen szintre le ne süllyedj!
2021. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Társkeresőn ismertem meg, de akkor nem tudtam hogy családos és 25 éves.

1 hónapig írtunk napi szinten, kamera,viber, stb...mert kint volt külföldön dolgozni.

Aztán haza jött és onnantól kezdve együtt voltunk.

Ez ebből állt: én dolgoztam ő is (itthon), anyukájához heti szinten mentünk, ő is hozzánk, barátoknak,családtagoknak bemutatott, stb...

Reggel egyből viber, munkába is sokat tudtunk telozni, munka után tali és együtt aludtunk anyukájánál volt külön szobája.

Felajánlotta költözzünk oda, de én anyóssal nem lakom...

Elmondta,hogy 9 évig együtt élt egy nővel és van kislánya.

Megadott mindent nekik, kiment külföldre, vett házat vidéken, kislányra iratta, tehát nem szenvedtek hiányt anyagiakba, a nő is dolgozott, takarított stb.

Viszont külön éltek, hiszen alig járt haza, 3 4 5 havonta.

A nő bepasizott, szétmentek.

A házba ott lakott a nő és a gyerek ugyan úgy.

Ő meg kint élt éveket, meg az anyánál.

Aztán jöttem én a képbe....

Ő annyit mondott, " Azt a házat én vettem, szépen költözzenek ki onnan, menjen a palihoz lakni vagy anyjához, mi megyünk "haza" ennyi!".

Mondom, "Te nem vagy normális!"

Én a közös házatokba kizárt hogy menjek!

Ebből vita lett /telefonon!/, és eltűnt!

Ő van megsértődve!

Ennyi!

Én nem keresem és ő sem!

Tudta jól hogy én nem megyek le oda....hidd el, direkt csinálta!

Esküszöm, ha keresni fog írni fogok, megígérem, kíváncsi vagyok mivel fog jönni....

De az is benne van a pakliba, hogy kibékültek én nem tudom...

Én pesti vagyok ő vidéki.

Ennyi.

Nekem csak van egy telefonszámom és egy viberem.

Tehát máshol nem ér el!

Anyuék ki nem bírják állni, ezek után ....

És igazad van ...kuss lenne a nevem /de abból nem eszik/

Szívtelen és nem néz semmibe, nem gondol bele abba mire kért ...

Ha külön élnénk albérletbe együtt...az más....de nem ott ahol éltek a nővel ráadásul az ő házuk...hát pofám leszakad..vicc 🤷🏻‍♀️😂🙏

2021. jan. 22. 23:26
 15/30 anonim ***** válasza:
93%
Akkor kellett befejezni a kapcsolatot amikor kiderült hogy több éve házas és van egy gyereke. Egy szavát se hinném. Kitartás!
2021. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, aki úgy indít ismerkedést, hogy kamuzik az életkoráról és a magánéletéről, azzal szerinted Kérdező milyen jövőt lehet felépíteni? Simán belehazudik az ilyen bármikor bárki arcába.

Esélytelen, hogy ezek után bíznék benne.

2021. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
97%
Vedd úgy, hogy életed legnagyobb szerencséje, hogy ennyiből megúsztad ezt a sztorit és nem pazaroltál rá többet a drága idődből. Pár hónap és magadtól is rájössz, hogy a sors nagyon nagy szívességet tett neked.
2021. jan. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
97%
Azért van ennek egy jogi vetülete is, hogy a kiskorú nevén van az ingatlan, és oda van bejelentve, ergo onnan őt ki nem teheti senki, és eladni is csak a gyámügy engedélyével lehet. De ez már nem a te gondod.
2021. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
Cigok vagytok?25 éves már 9 éve együtt volt egy másik nővel?! Még már évek óta külön....jajj ez a sztori zavaros
2021. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Teljes sztori😂👉

Iskolai szerelem volt az övék, /vidéken/ és adja magát a ház a gyerek stb....

Aztán elkezdett külföldön dolgozni és azóta jól állnak anyagilag /nem irigylem!/

A házzal kapcsolatos dolgokhoz, nem értek /bocsi/!

Én sose voltam ott, egy pesti nő vagyok, anyuékkal lakom 3 éve, betegesek a szüleim segítem őket 100%-ba.

Én őszinte vagyok hiddel, nem tudom miért csinálta ezt , nem érdemlem ezt.

Soha nem mondtam adjon pénzt, vagy ne menjen a lányához, rá sem kérdeztem semmire.

2 havonta lement vidékre...reggel indult ...este már jött /ja és végig beszéltünk/ viberen kamera stb, miközbe ott volt ...még én szóltam rá.... "Most ott vagy a lányodnál ne velem foglakozz!"....Ennyi..

És igen romák vagyunk.

De mondom mégegyszer , nem költözök vidékre a családja házába!

Nekem semmi közöm oda!

Anyu megmondta: "Szórakozott veled pesten asszony meg vidéken...honnan tudom mi történik ott!"..stb. ..

Anyu nem csípi...mondta " Ez a gyerek szar taknyos, arra volt esze gyereket csináljon és otthagyta, élte kint az életet.... és ő dirigál?!"

"Még azt is megmondaná, ide mikor jössz a szüleidhez, a kis takony?!"...Anyu az ilyen, nagyszájú. ....de igaza van!

Átgondolva az egészet, eltűnt mert el akart tűnni és gondolom kibékültek a nővel ....Ennyi!

Gyerek mindig összefogja kötni őket, én meg nem teszek tönkre egy családot!

Nagyon sokszor megbántott és sokat hazudott, de már késő volt mert bele szerettem, ennyi!

Dolgozok, segítem anyuékat, majd lesz valami 😇, de az tuti családosok off!

Kizárt!

Most eléggé kivagyok, hisz még szeretem és ezen a héten történt ez a vita , de majd túlélem!

Sajnos buta voltam, nagyon!

De legalább nem vagyok terhes....."be cseszne"🤦🏻‍♀️

Köszönöm szépen a segítségedet! Mindenbe igazad van és anyunak is!😇🙏

Szerintem már nem fog keresni, mert ez volt a célja...lehet!

Mit mondana?

"Szia akkor jössz le??"

Áhhh értelmetlen, ennyi!

Megígérem ha keresni fog, egyből írok!🙏

Köszönök szepen mindent neked!🙏😇 kedves"anonim

2021. jan. 23. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!