Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a kapcsolatba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a kapcsolatba és űzzek el egy családot a saját házukból? Vagy vessek véget a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok. Kedves, aranyos, szorgalmas, nem könnyűvérű! Társkeresőn megismerkedtem tavaly egy 25 éves fiúval/de nem tudtam higy 25, ez később derült ki/.

1 hónapig chat, kamera, viber. Aztán találkoztunk szerelem első látásra.

Nagyon boldog voltam.

De aztán jöttek a problémák.

Beváltotta hogy van egy 9 éves kapcsolata és egy 5 éves lánya. /Vidéken élnek és a kislány nevén van a ház/.

3 éve élnek külön, mert nem megy a kapcsolata az élet társával. A barátom kint dolgozik külföldön és félévente jár haza, akkor szokott haza menni vidékre , meglátogatja a kislányt és már jön is vissza Budapestre. Tehát 1 napot szán rá. Én anyuékkal lakom. Ő nem lakik velük már 3 éve. Összeakar velem költözni, de viszont megkért költözzek le vele vidékre és éljek ott ahol az exe és a kislánya. Ami a legrosszabb, hogy azt mondta elküldi őket a házból /jelzem a kislány nevén van a ház/ és költözzünk oda mi ketten és éljünk ott.

Totál kiakadtam.

Megmondtam neki, ne haragudj azzal a nővel leéltél 9 évet van tőle gyereked ,abba a házba élnek....és te elváród azt költözzek be a házukba?

Ki akadt. Elhagyott. Azt mondta , " azt a házat én vettem és az exem vissza költözött az anyjához és nyugodjak meg és értsem meg ő nem fog pesten albérletbe lakni amikor ott a háza.

Kikészültem. 2 3 napja nem beszélünk. Én nem keresem.Ő sem.

Hát ilyen nincs....ilyet nem kérhet, hogy oda költözzek.

Le járatna mindenki előtt, "Na a pesti ribizli lejött lakni, kitúrta a kislányt meg az anyját a házból" .....ez lenne mondva....szinte hallom!

Az a legdurvabb, hogy a barátom haragszik...Tehát azt mondta: "Neked oda kell jönnöd ahol én vagyok!"

Most mit csináljak?

Én biztos nem költözök oda , az tuti, én sose szoktam keresni, mindig ő keres ha vitázunk....de érzem ebből nem lesz már semmi!

Nagyon szeretem. Szenvedek. Sírok.

Kérlek szépen segítsetek mit tegyek, mert nagyon fáj a szívem.

Anyuék azt mondták, szó sem lehet róla oda költözzek és hogy kurvának néz. Nem tiszteli se az exet ,se a lányát, se engem.

Anyuék kiakadtak nagyon.

Én nem hívom fel az biztos, sose voltam pióca nem is leszek!

A szívem szakad meg.

Nem tudom miért tette ezt velem.

Nagyon szeretem,elfogadtam életével együtt/ kint dolgozik külföldön,van kislánya akit látogat/.

Azt terveztük babánk lesz , elvesz feleségül már talált itthon munkát, nem lesz külföld, és boldoggá tesszük egymást! Erre benyögi menjek vele vidékre, családját elzavarta , üres a ház ....hát kiakadtam...ennyi..

Kérlek szépen írjatok véleményt, nem haragszom meg ha kapok fej mosást.stb.

Azt még fontos tudnotok, rég szét mentek az exével / már neki is van kapcsolata/nem miattam költöztek külön. Előre is köszönöm szépen a reakciókat, válaszokat, minden infó érdekel. Köszönöm szépen! Sziasztok!



2021. jan. 22. 22:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hanyagold ezt a kapcsolatot,most még nem annyira könnyű de idővel jobb lesz,amit te nem akarsz azt nem kényszerítheti rád.

NE HAGYD MAGADAT ÉRZELMILEG ZSAROLNI!!!


22F

2021. jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen, 9 éves kapcsolata, és egy 5 éves kölök. Ez egy idióta!
2021. jan. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
6%

FÉRFIKÉNT írom, azaz normálisan gondolkodó emberként.


A ház a srácé, csak megengedi a volt csajának és a TALÁN közös gyereküknek, hogy ott lakjanak.


Ha te nem akarsz menni, semmi gond! Házat eladni, és az árából költözzetek össze máshol!

2021. jan. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén kell nekes egy ilyen ember?

Látogatja a lányát, ja fél évente egyszer meg a lakásból is ki rakná (szerencse nem teheti meg) és még gyereket is szülnél neki....

Hazudott a koráról, nem monda az elején, hogy mi van. Te tudsz bízni egy ilyen szemét emberben?

Felejtsd el ezt az embert és keres egy normálisat.

N28

2021. jan. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Jó reggelt!🤗

Teljesen igazad van, az elejétől kezdve hazudott.

Társkeresőn ismertem meg, én magamat adtam /nem hazudtam/, alig vártam talákozzal vele és boldok legyek/ hisz 3 évig senkim nem volt, szexre sem/....Anno megígértem saját magamnak

"A harmadik férfi /már/ az igaz szerelmem lesz , akitől gyerekem lesz és végre boldog leszek!"

Eléggé konzervatív vagyok, nem volt sok kapcsolatom, diszkóba járás,drogozás,alkohol fagyasztás,alkalmi kapcsolatok, kimaradtak az életemből.

Mindig tanultam és dolgoztam...

Tényleg csak arra vágytam, végre legyen valaki akit szerethetek és boldoggá tehetek!

És elfogadom hibáival együtt, hisz senkise tökéletes.

Tehát, amikor elmondta 25 éves és van családja stb....sírtam és nagyon rossz volt , de akkor már szinte "együtt éltünk" anyukájánál , heti 4 alkalommal ott aludtam, sütöttem, főztem, mostam róla, stb.

Tudtam az egész napját, ó is az enyémet, de sosem bántottam meg , mert hazudott , tehát nem kötözködtem stb!

Úgy beszéltünk meg, külön megyünk albérletbe és boldogok leszünk, ennyi!

Erre ezen a héten, telefonon mondja "Mi lenne ha beköltöznénk a házába és leköltöznénk vidékre?"

Mondom tuti hogy nem....

Erre mondta "Jól van én nem leszek pesten albiba amikor ott a ház!,stb."

Ennyi!

A szívem szakad meg esküszöm, nem volt semmi baj , én nem szóltam bele soha életembe, mikor megy a lányához illetve a ház ügyeibe.

Úgy érzem nekem oda semmi közöm.

Szépen hagyja ott az ex élettársának a házat és a gyerekének.

Ennyi.

Mi meg éljünk külön.

Itt a munkám, a szüleim, neki van kocsija bármikor le tud menni vidékre lányához, és pesten is tud dolgozni.

Egyszerűen nem tudtam vele ezt megbeszélni, egyből rám tette a telefont, ideges lett rám nagyon.

Ez történt...

Az exe már másik kapcsolatba van, segíti a lányát anyagilag, ott a ház a kislány nevén illetve OTP junior számlát nyitott neki, több millió Ft van rajta....én mimdig mondtam neki, a gyerek legyen az első.

Utánna minden más, nem vagyok önző, ennyi...

3 napja nem beszéltünk, én sose hívtam, nem is fogom.

Ha szeret és kicsit átgondolja, hajlani fog arra, hogy megbeszéljük és éljünk pesten albiba.

De vidd el 99% ott marad a saját házába és inkább elveszít.

Nem vagyok könnyű vérű típus, hogy egyből új kapcsolatot kezdjek.

Megviselt engem ez az egész....

Majd az idő segít feledni...

Nagyon buta és önző, csak saját magára gondol.

Én nem lennék vele ott voldog6, a gyere házába, ráadásul vidéken lennénk, szomszédba a rokonok, exe, stb....na ne🤦🏻‍♀️

ott lennék öngyilkos, ráadásul a munkámat ott kéne hagynom, áhhh kizárt.

Szóval vagy változtat vagy menjen a lekvárba.

Ennyi!

Én rosszat nem tettem felé, csak jót adtam és szeretetet, semmiben sem hazudtam.

Nagyon hiányzik nekem, de sosem keresném meg, itt neki kell elgondolkodnia, nem nekem!

Ennyi!

Neki az anyagi helyzete nagyon jó, annyi lenne , ki venné az albit pesten és már együtt is élnénk.

De itt hidd el más van.....lehet kibékültek vagy hiányzik neki vidék vagy a kislány sír érte, tutu valami más dolog van itt, és direkt csinálta hogy összeveszünk.

Ez egy megérzés!

Egy ideig nem szeretnék kapcsolatot ez haza vágott...

Köszönöm szépen a segítségedet és teljesen jól látod a dolgokat!😇

2021. jan. 23. 08:00
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Na már most látszik, hogy egyet füttyent és kibékülsz vele. Pedig itt anyudnak van igaza, rá kéne hallgatnod. (Ilyet se írtam még le!)

Tiltsd le mindenhol, és töröld az elérhetőséget!

Nem attól lesz az igazi, hogy beígérted magadnak, vagy hajlandó elvenni. Már most nyilvánvaló, hogy ez egy boldogtalan kapcsolat, pláne hosszú távon. Ez a 25 éves fiú nem alkalmas se férjnek, se apának. Nem azt mondom, hogy jól tette az exe, hogy megcsalta, de ketten kellettek, hogy a kapcsolat tönkrement. Még az is lehet, agresszív, ha ennyire csak az lehet, amit ő akar.

Lesz jobb, hidd el.

2021. jan. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a két kezed hogy megszabadultál tőle!És soha ne engedd vissza!
2021. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Szia! Ne haragudj hogy nem írtam, de dolgoztam!

Anyura hallgatok és a barátnőimre...szépen lassan telik az idő és elfelejtem.

100% hogy már nem fog keresni, tudom...én meg úgysem keresem.

Sosem voltam pióca vagy erőszakos nő.

Én úgy gondolom békén hagyom.

Legyen boldog és inkább a családján járjon az esze, ne más nőkön.

Ennyi!

Én nekem normális értékrendű férfi kell, nem hülye gyerek.

Egyenlőre még rossz , de majd elmúlik.

Nem is szeretnék keresni senkit....jó egyedül.

Dolgozok, segítem a szüleim és majd az idő segít feledni ezt a fiút...Ennyi!

Hidd el nem fog már keresni, ha akart volna akkor már rég megbeszéltük volna az egészet.

100% ez volt a célja tűnjek el a képből, hát akkor most örülhet.

Én nekem ez elég is volt....többet nem kérek ebből a vidéki gázos csávóból....csak baj lenne belőle .

Anyut 2 órája hallgatom, ne merjen hívni az a taknyos, mert adok neki.. 😅...majd ő kiossza....áhhh kész.

De nem fog keresni, tudom.

Ez egy műbalhé volt, ezt szokták csinálni, amikor le akarnak lépni, a párjuk elől/kamu balhé/ ne legyen kontakt....vicc az egész 😂🙏...

Itt a vége, fuss el véle!

Keressen más verebet, öreg vagyok én már bohócnak!

Köszönöm szépen a segítségedet!

2021. jan. 23. 15:46
 29/30 anonim ***** válasza:
Egy biztos!Jól döntöttél.
2021. jan. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Gratulálok,jó döntést hoztál. 🙃
2021. jan. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!