Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, ha a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a feleség azt mondja, hogy "levegőre van szükségem"?

Figyelt kérdés

Jó tudom, most a maszk miatt sem kap senki sem elég levegőt, de nem hinném, hogy csak ez állha mögötte?

Bármit kérdezek nem válaszol, a miben segíthetek, mi baj kérdésre is legfeljebb annyi volt a válasz hogy semmi. Most meg benyögi ezt, hogy levegőre van szüksége? Szerintetek van valakije?


2021. jan. 23. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én exem semmit nem mert a szemembe mondani. Ha volt vitánk, mert folyton a facebookon lógott, akkor is csak hallgatott, aztán mikor felment az emeletre, akkor jött messengeren az üzenete. Pedig kicsit sem kiabáltam vele, csak elkeseredetten a szemébe mondtam a bánatom.
2021. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezel rá nyíltan, mint hogy kígyót, békát ordibálsz kombinálva?


Lehet van valami problémája, vagy egészségi gondok? Amit maga is emészt még, bármi lehet, te egyből csak egy szerinted kígyóra tudsz gondolni ami közétek áll a házasságotokban. Van szád kérdezd meg. Tudod hogy kell használni, ugye?

2021. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén én azért utáltam megmondani a dolgokat, hogy mit kérek, mert úgy nem az igazi, ha megkapom..


Gondolj bele, hogy vágysz nagyon valamire, azzal foglalkozol, arról olvasok, arról beszélsz, és ott van melletted minden nap a másik, aki a legjobban ismer és a legtöbbet figyel rád és a legjobban szeret, "egy húron pendültök", de annyira sem ismer, annyira sem figyel rád, hogy tudja mire vágysz nagyon. Neked meg meg kell mondani, mint egy idegennek, hogy drágám, ezt meg ezt vedd meg születésnapomra, mert ennek fogok örülni. Egyszerűen a párnak sokszor tudnia kellene(ha figyel a másikra), hogy minek örülne. Ha ölelgeted és elhúzódik, de neked nem esik le, hogy nem kell neki több ölelés, akkor remek lehet a kapcsolatod, biztos nagyon figyelsz rá. Szóval nálunk minél jobban nem tudta a másik, mi kell nekem, annál nagyobbnak éreztem a szakadékot, és kedvem sem volt megmondani, mire vágyom, azt egy idegennel megtehettem volna úgy nem okoz örömet, az nem figyelmesség. A figyelmesség, amikor figyel rád és ezért tudja, hogy mire vágysz. Arról nem is beszélve, hogy a felek általában ismerik a másikat, szóval x évnyi tudásod lehetne róla, mikor hogy viselkedik, ha figyeltél volna rá..


Az ajándékozásban és amikor örömet akarunk okozni, pont az a jó, hogy tudjuk, a másik figyel ránk annyira, ismer minket annyira, hogy tudja magától, mi a jó nekünk. Ha meg célozgatunk is, hogy lássuk figyel e ránk, és még úgyse tudja.. hát az hatalmas csalódás.


Szóval erre gondolunk, mi nők, amikor "durcizunk" épp egy kicsit eltávolodunk tőletek, mert valamit rosszul csináltatok, és ha úgy kapjuk meg, hogy megmondjuk, akkor már nem is kell:)


Egyébként cserébe egy szava nem lehet rám a másiknak, mindig szuper ajándékot adok, megjegyzek félmondatokat és tudom épp mire vágyik, mire gondol, pl ha csak ottfelejti a szemét egy női fehérneműn a boltban, számíthat rá, hogy rajtam viszontlátja, mert figyeltem..


Szóval FIGYELJ rá csendben, tényleg, és tudni fogod mit akar, de már közli is, hogy levegő kell neki, akkor már ingerlékeny, valószínű jelzett párszor és te nem figyeltél rá és ideges emiatt.

2021. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Savlekotő ***** válasza:
53%
Ha valaki levegőt kér az fuldoklik a másiktól. Nem csoda h aludni jár haza.
2021. jan. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én akkor mondom azt a kedvesnek

- mikor már zsinórban a 15. semmitmondó kérdést teszi fel.

- főzök, oda kell figyelnem, nehogy leégjen, megégessem magam, stb., és ölel, bújik, puszilgat

- gondolkozok valamin, erre folyamat kérdezgeti, hogy mi bajom


És igen, egy idő után megőrít vele. Hagyjon békén, amint készen vagyok, foglalkozom vele is.

2021. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De az sokat elmond, hogy a feleséged csak aludni jár haza. Készülj a válásra, komolyan mondom.
2021. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!