Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a cselekedet a -megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a cselekedet a -megcsaláson kívül- ami miatt elhagynátok a párotok, vagy minimum erősen elgondolkoznátok rajta, hogy elhagyjátok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 20:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es: Szex megtagadása alatt mit értesz?
2021. jan. 24. 14:40
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha párkapcsolatom lenne és azt tapasztalnám, hogy ha bármilyen félreértés van (párom félreért valamit, amiről én nem is tudok, hogy meg van bántódva vagy fáj neki valami) ami csak kettőnkre tartozik és téves elgondolásával sírva traktálja családját, tanácsot kérve. Én, a párja meg semmiről se tud, csak amikor már a családtól felvértezett tanácsokkal, az ő téves elgondolásával előadva sírva elém tárja a problémát.

Többet nem hagynék ilyet.

2021. jan. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

- Csillapíthatatlan, ismétlődő hisztéria rohamok

- Ha tudatosan árt nekem

- Ha megtudnám csak az anyagiak miatt van velem

- Ha már nem szeret vagy nem érez irántam semmilyen szexuális vonzalmat vagy én ő iránta és ugyanakkor nem akar nyitott kapcsolatot vagy terápiát

2021. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

-ha csak a szex miatt van velem


-ha hazudik/titkolózik


-ha bánt (fizikailag/érzelmileg/szexuálisan)


-ha nem tisztel engem, se a kapcsolatunkat

2021. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Beteges féltékenység, alkohol vagy bármiféle függőség, és a bántalmazás minden formája! Ezeket nem bírom elviselni.
2021. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Féltékeny soha nem voltam, sőt elég sokat elnéztem korábban ezzel volt, aki vissza is élt rendesen. A verbális bántalmazás az utolsó kapcsolatom végén megvolt, utólag visszagondolva, akkor kellett volna nekem szakítanom. Természetesen én sem voltam soha feddhetetlen, de függő sem voltam (párom se) és soha nem ártottam senkinek sem. A kölcsönös tisztelet megadása alap lenne,utoljára sajnos nem sikerült a páromnak. Ami nehéz ilyenkor, hogy az ember hol húzza meg a határokat és hogyan áll ki magáért.
2021. jan. 26. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!