Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha ennyit játszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ennyit játszik?

Figyelt kérdés

Tavaly volt az eskuvonk, 7 eve vagyunk egyutt. Kulfoldon elunk es ezt azert fontos megjegyeznem, mert nem nagyon alakult ki barati kapcsolat senkivel. Ugy erzem, hogy valami nem jol mukodik a kapcsolatunkban. Vegyuk a mostani hetveget. En mar penteken szabadnapos voltam, az egesz lakast kitakaritottam, megfoztem, hogy a hetvege 100%ban a mienk legyen. O szombaton is dolgozott (hozza teszem, o dont a hetvegi munkarol, hogy megy-e vagy sem). Nincs jogsija, igy reggel felkeltem, hogy bevigyem, delelott meg a megmaradt mosast inteztem, aztan elmentem erte. Ettunk, megneztunk egy filmet majd bekapcsolta azt az atkozott play stationt. Mondtam neki, hogy legyszi ne hajnalig jatsszon, mert nem szeretnem, hogy vasarnap delig aludjon. Fel is kel 10 ora elott kicsivel, reggeliztunk, majd elaludt del korul a kanapen (hiszen ki kell pihenni az ejszakazast..) Fel3-kor kelt. Addig en furodtem, kicsit rendbeszedtem magam odalent is, hogy szexeljunk miutan felkelt. Meg is tortent, hozzateszem, alig all fel neki mostanaban. Mostpedig ujra ps-ezik. Szerintem ez nem normalis. En nem erzem igy jol magam. Teny, hogy ha otthon lennenk, konnyebben lefoglalnam magam a baratnoimmel, de hat azert veluk se lennek egesz hetvegen..

szerintetek mi lenne egy jo megoldas, hogy en se erezzem magam ennyire egyedul es o is jatszhatna azt a ku*va fifa-t..? En megertem, hogy ez ot kikapcsolja, de minden masodik heten delutanos vagyok (o mindig delelottos), es akkor egesz delutan jatszik.



2021. jan. 24. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Találj magadnak saját hobbit, ne körülötte forogj, és a közös program aktív legyen, ne egy film. Szerintem.
2021. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Jó családapa lesz belőle, ezt férfi szemmel is látom :D


Nem írtad hány évesek vagytok, de figy mondjuk 22 évesen ez még normális :D

2021. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Na, az ilyen barátnőnél még a magány is jobb.

Nincs is annál irritálóbb, amikor a barátnő (vagy barát) még azt is megszabja, hogy a szabadnapon meddig szabad aludni. Ez az irritáló, nem a PS.

1. megjegyzés: ha nem fogadod el a másik hobbiját, akkor nem érdemes közös jövőt tervezni. Ideig-óráig megy, de hosszabb távon garantált a kapcsolat megromlása.

2. megjegyzés: inkább keress te is valami hobbit, mert az életed a szexen kívül csak a takarításról, meg a férjed szapulásáról szól.

3. Lehet, hogy ha nem lennél ennyire irritáló, akkor FIFA helyett is szívesebben játszana veled. ;)

2021. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
En 30 eves vagyok, o pedig 32 lesz nem sokara. Iden mar babat szeretne. Egyebkent eddig valahogy mindig jol megoldottuk, de ez a mostani hetvege mar nem eloszor sikeredett igy. Probaltam vele en is jatszani, de engem ez egyaltalan nem vonz.
2021. jan. 24. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

3. Ja csak amikor már párkapcsolatban vagy, akkor már egy közösségbe kerülsz nem egyedül vagy. A párkapcsolatban feladtok valamennyit a függetlenségetekből és nem mindig kizárólag azt csináljátok amit szeretnétek. Ez a párkapcsolat, van benne hátrány is az egyén szempontjából, de ha nem tetszik akkor egyedül is lehet lenni bármikor.


Még súlyosabb a helyzet, ha már gyereked van, akiért még ezerszer jobban felelős vagy, mint magadért. Ha 20 évvel később nem azt akarod észrevenni, hogy egy tróger szar ember lett a gyereked a saját hibádból, akkor nem sok PS-ezést engedhetsz meg.

2021. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. Lehet, hogy nalad a kedves anyukad takarit, de nekem nem csinalja meg senki.. vagy szolj anyadnak, jojjon hozzam is.

Masodszor pedig a szexet jelen esetben kedveskedesnek szantam neki. Kulonbenis. Orulnel te olyan valakinek, akik szexet akar toled.. akkor talan nem lennel ennyire savanyu.

Ha irritalnam, gondolom nem vett volna el, te okostojas.

2021. jan. 24. 17:32
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

#3: a folyamatos PS-en lógás nem hobbi. Nekem is van egy játékom, de ügyelek rá, hogy ne vegye el túl sok szabadidőmet. Tudatosan kell figyelni rá, mert könnyű ráfüggni.

Kérdező, ha ez mostanában kezdődött, akkor ülj le vele beszélgetni. Mondd el neki, hogy ez így neked nem jó, túl sok szabadidő megy el a játékkal, nem töltötök el együtt elég minőségi szabadidőt.

Amíg nem változik ne vállalj vele gyereket, mert nagyon megszívod. Csak gépezni fog, te meg megszakadsz a babával.

2021. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Minek házasodtál vele össze?


Gyereket viszont semmiképp ne vállalj, mert le se fogja tojni.

2021. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok! Én férfiként mondom, aki túl van egy 10 éves házasságon, két gyerekkel: nem normális. Játékfüggő a párod, ha már éjszakába nyúlóan, hajnalig is játszik, és ha már akkor baj van ezzel, amikor még nincs is gyerek (úgy veszem ki, hogy nincs), akkor csak sokkal rosszabb lesz gyerekekkel. Ennél sokkal kevesebb időtök lesz egymásra. Most kéne a legjobb időszakotoknak lenni, rózsaszín köd, meg ilyenek.


Szóval talán adj neki ultimátumot valameddig, hogy változzon meg, vagy vége, szerintem. Kell a hobbi mindenkinek (nekem is van sok), de ha jól veszem ki, akkor ő 20-30 órát játszik hetente. Neki nem való párkapcsolat így.

2021. jan. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

találj magadnak egy hobbit, amit nélküle is tudsz csinálni

vaalahogy kibírtatok egymás mellett 7 évet.


vagy ps-ezz te is


mit szerettél volna hétvégén csinálni? miért nem beszéltétek meg előre mit fogtok csinálni?

2021. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!