Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet érteni felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet érteni felnőtt férfival, egy családapával, hogy a hétvége nem csak a tv előtt fekvésről és alvásról szól?

Figyelt kérdés

Tegnap nagy nehezen otthon maradt. Egyébként nincs otthon. Rengeteg tenni való volt. Tanulni kellett a gyerekkel, ebédet csinálni, takarítani. A mosógép egész nap ment. Erre közölte, süt a nap és menjünk ki. Mondtam neki, délután, most más a tennivaló. Erre megkaptam, hogy hét közben kell ezeket megcsinálni, akkor hét végén lesz idő feküdni. Az ebédet lefikázta, mert a leves túl világos, a fák túl sötét.

Ebéd után kimentünk a gyerekkel, ő feküdt tovább, utána aludt. Hazaértünk, várt a mosogatás, mert közölte, hogy ő nem csinálja meg. Mire leültem volna kicsit, jött sírva a gyerek, hogy nem játszik vele az apja, játszak vele. Vacsora után nekiálltam vasalni. És ezek után felsóhajtott a férjem, hogy ez milyen fárasztó hétvége volt és alig várja, hogy ma mehessen dolgozni.


2021. jan. 25. 08:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Normalisan kellett volna valasztani es nem utolag sirni.
2021. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
32%
Miért, mi másról szóljon? :D
2021. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
De honnan lehet azt látni, hogy 20 év alatt mennyit változik az ember? Hiszen mikor össze költöztünk, akkor segített. Aztán a haverok jó hatása most előjött.
2021. jan. 25. 08:31
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Ki mit szakít...
2021. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom valami fingós tohonya zsíros hajú unalomig egyszerű fószer lehet
2021. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Azért legyünk őszinték a hétvége a pihenésről kellene szóljon nem hajszolni mint az orult a teendőket azért hetkozben munkahelyen éppen elég az. Kicsit lazulnod kellene neked is és a kettő között lesz az arany középút.

Ezt utaltam enn nőként is az exem én szabadnapjain is szakmányba nyomta a teendőket semmi lazaság ugyanúgy időre kelt stb. Hetkozben ez épp elég, 1nap kell a pihenésnek is, lehet rendelni is ételt ha az könnyebbség néha.

2021. jan. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Hagyjuk mar ezt az evek alatt mennyit valtozik szoveget... Valamiert csak olyanoktol hallom, akiknek a parja mar az elso evben megmutatta, hogy milyen igazabol.
2021. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Egy újabb kapcsolat, amit a gyerek tett tönkre
2021. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Sehonnan sem lehet tudni. Az az itteni lúzerek mantrája, hogy a férfiak feloszthatók teljesen egyértelműen jó és teljesen egyértelműen rossz csoportokra, a nők meg így os a rosszat választják. Baromság, minden férfi színészkedik valamennyire, az igazság csak idővel derül ki.
2021. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!