Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátom?

Figyelt kérdés
Nos sajnos én nem tudtam vele az elején elélvezni. Sokmindenre gondoltunk hogy bennem van a hiba aztán hogy ő önző stb. Aztán rá jöttem mi jó nekem pl masztiba, ujjazáskor, szexben is. Bár még mindig nem élveztem el tőle, de volt már mikor jó volt, jó szögben ért oda ahova kell, jó gyorsan, jó féle pózban, ritmust eltalálva. Akkor azt mondta na jó akkor ugylatom ez a póz tetszik ezt fogjuk csinálni gyakrabban. Aztán ugye a nyalást is próbálgatjuk nem megy fényesen. (én mondjuk ügyesen csinálom, dicsér, bő nyállal, és nem fogazok mint más aki volt előttem neki, és mély torokkal ) Aztán bevetettem az ujjazast gondoltam hátha, tv vagy zene hallgatáskor amikor úgyis unatkozunk oda tettem a kezét ujját elkezdtem a puncimon mozgatni stb amit ha én irányítottam jó volt. Aztán jött az ujjazás ami neki csak abból állt hogy 2 ujjat ki be dugdos. Szóval. Szex nem jó. Ujjazás nem jó. Nyalás nem jó. Szóval volt a tvbe szó a vibrátorról, erre ő legutóbb vett is kiis próbáltuk jó volt. Stb. Bár olyan mint ha le mondott volna a ki elégítésemről feladta volna. Nem értem miért ilyen pedig azt mondta hogy irányítsam, segítsek neki a szexben, instruáljam, meg az újjazás és nyalásban is. Már arra is gondoltam ha 69 nél fogaznék bénáznék akkor rá jönne.

2021. jan. 25. 22:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is érdekli ha látja se hogy nem jó nekem éppen az a póz és úgy ahogy csinálja. Illetve az elején volt olyan mikor megkérdezte hogy jó e mondtam hogy nem erre megint megkérdezte valamiért azt hazudtam hogy jó
2021. jan. 25. 22:12
 2/6 anonim válasza:
84%
Ugyanez van nálam és a barátomnál is. Néha eltalálja, jó minden, de akkor sem megy. Egyetlen egyszer sikerült elélveznem még az elején, azóta nem, pedig igyekszik, látom rajta, és nyitott azzal kapcsolatban, hogy segítsek neki, irányítsam, de még így sem jó. Én sem tudom pontosan, talán több idő kell, jobban el kell engednetek magatokat mindketten, főleg neked, vele pedig beszélj arról hogy ne adja fel a dolgot, mert hiszel benne hogy sikerülni fog, hogy bele fog jönni. Még ha nem is. De ha elhiszi hogy így gondolod, az neki csak motiváció, és segíthet lelkesebbnek lenni. Meg talán te sem görcsölsz rá ammyira a témára, ne érezd hogy szükséges elmenned, mert nyomást helyezel magadra. Gyakran nagyon sok idő kell míg kiismeritek a másik testét, még akkor is ha az egyik vagy mindkét fél tapasztalt, mert máshogy működik mindenki.
2021. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2.es válaszoló megfogadom a tanácsod örülök neki hogy írtál végre normális választ kaptam (az eddigi kérdésekre ritkán kaptam.) És remélem hogy nektek is sikerül majd a dolog
2021. jan. 25. 22:22
 4/6 anonim válasza:
100%
Ugyanez. Pár mozdulatabol az jon le mintha nem is érdekelne pedig tudom vagy gondolom hogy nem így van. Sosem sikerül. Addig tart a szex amíg elelvezik. Élő játékot sokszor abbahagyja mondván elzsibbadt a karom.. De már fogalmam sincs hogyan mondjam meg neki hogy kt rosszul esik hogy ennyit nem vagy képes megtenni
2021. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Savlekotő ***** válasza:
49%
Fogazás helyett,talán keress olyat aki kielégít mert te is fontos vagy nem csak eszköz az ő kielégüléséhez,mert lehet még szájon is vág..
2021. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok én azt nem értettem, hogy ha valakinek a másikkal nem jó. akkor miért görcsölnek, szenvednek egymással, úgy se lesz jó soha.

Tudomásul kéne venni tudni, hogy nem jó mindenkinek mindenkinek és ha valakivel ennyire nincs összhang, azzal nem szabad szenvedni. Abszolút felhőtlenül szeretkezni csak kellő érzéki-intelligenciával lehet. Ha az egyik fél ennyire nem érzi a másikat, az halott ügy. Tovább kell lépni, akár lányról, akár pasiról van szó.

Mert ahogy a lányok panaszkodnak, hogy nem jó a nyalás a dugás meg pláne nem az, hát teljesen igazuk van.

Szóval én sosem szenvedtem egy lánnyal, akivel nem volt jó.

És higgyétek el, van nem kevés olyan lány, akivel elkezdődik az egész kőkeményre feláll, majd megfogja-bekapja és x perc múlva lelankadsz tőle. Miért, mert brutál érzéketlenül és szarul csinálja. A lányok meg a béna pasiktól nem áznak el. És ha ez igy van, annak a kapcsolatnak semmi értelme.

2021. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!