Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg páromnak, hogy nem akarok tovább vele lenni?

Figyelt kérdés
Azt hittem eltudom fogadni a korábbi kapcsolatából született gyerekét , de így 2 hónap után együttélés után rájöttem, hogy minek én szenvedjek más gyerekével. Csak még nem tudom, hogyan mondjam el neki, hogy költözzön el mert én nem vagyok hajlandó egy másik férfi gyerekét nevelni és együtt lakni vele.
2021. jan. 27. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

9-es, miért?

Mert még időben rájött? Még szép, hogy nem cseszi el a saját életét.

2021. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező! Te aztán tudod, mit akarsz. Két hónappal ezelőtt nem tudtad felfogni, hogy más gyereke is odaköltözik? Most esett le a dolog? Nem gyengén labilis vagy, megbízhatatlan, jobb is, hogy nem nevelsz gyereket. Ő nem egy tárgy, akit kedvedre pakolhatsz és kidobhatsz.
2021. jan. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
12-es, ez nem a kérdező gondja, NEKI nincs gyereke ;), és de, simán kiteheti MÁS gyerekét a SAJÁT lakásából.
2021. jan. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj, szegénykém, dehát meggondoltam magát, brühühü, nem akarja más gyerekét, de két hónappal ezelőtt még nem tudta mit akar...
2021. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!