Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engednétek, hogy olyan nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek, hogy olyan nőkkel beszélgessen a párotok akivel már régebben volt valami?

Figyelt kérdés
Most itt nem csak exre gondolok. Hanem például egy éjszakás, vagy kavartak. Vagy olyan nővel akit tudsz, hogy bejön neki a párod.

2021. jan. 28. 12:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%

Rn megvárnám mozizva hogy ebből mi fog kisülni.

Nem mondanék semmit mert ugy nehezebb lenne a dolgom ha titkolná. Inkabb "biztatnám" is, abszolut naiv ostobának tettetve magam mint aki a csajra kivancsi hogy biztos jofej ő is, mintha kiváncsi lennék rá, mint valami leendő csajbarinőre:D, hogy minél többet beleláthassak a dolgokba.

2021. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Hozzátenném, hogy nyilván atl függ, mikor és hogyan beszélnek de pl. a mostani párom biztosan nem rohangálna más nők után, szóval ha beszélgetnének is csak úgy, hogy összefutottak valahol. Azzal meg nincs baj, hogy váltanak pár szót.

Nyilván, ha bizalmatlan lennék és írogatna nekik rendszeresen vagy elhívná őket valahová vagy ilyesmi, akkor zavarna. De akkor nem is lenne sokáig a párom, mert én nem vagyok hajlandó sokáig bizalmatlanságon alapuló kapcsolatban tengődni.

2021. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%

*sőt szülcsinapjára küldözgetnék neki cuki kistortaszeleteket is sok puszikával :D

Az ellenséghez közeliteni kell, akkor tudsz csak győzni, ez az alapelvem. Nem pulykapuffogva a sarokba állni

2021. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
*11.voltam
2021. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Engedném, csak épp kiadnám az útját. Nem értem mi szükség van más nőkkel/férfiakkal beszélgetni egy párkapcsolatban. Számomra az is taszító, ha olyan pasi írogat akiről tudom, hogy van barátnője, le is koptatom.
2021. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
Esti találkozás nem fér bele, de szülinapi, ünnepnapi köszöntés igen. Szoros kapcsolat nem egészséges exekkel. Ha aktivan keresi olyan nők társaságát akinek bejön, és nem zárja le a dolgot, levonhatod a következtetést.
2021. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Rám akkor kezdett írogatni az exem, miután összeállt mással, hogy miben volt igazam vele kapcsolatban. Én hajtottam el a fenébe...... Ekkor az új párjára nem féltékeny voltam, hanem inkább sajnáltam.
2021. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, de én sem tartom olyannal a kapcsolatot akivel volt valami.
2021. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
Kiraknám a francba! Mehet amerre lát! Nem szingli, hogy így viselkedjen.
2021. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
74%
Minden cselekvés mögött van valami szándék. Kitalálod mi a szándéka a pasidnak vagy segítsek?
2021. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!