Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet rászoktatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet rászoktatni egy férfit, hogy ne megsértődjön, hanem beszélgessen?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a barátommal, együtt is élünk a saját lakásunkban, de még mindig ezen a szinten van. A hétvégén lebetegedtem, szombaton 5-kor mondja, hogy megy táncolni táncházba. Előtte lévő héten is pont volt, hajnali 3ig maradt. Mondtam, h muszáj most is mennie, nem elég a heti 2 alkalommal tánc, plusz havonta 1-2X hétvégén is? Betegen nem szerettem volna, ha éjjel felkelnék arra, hogy hazajön, meg amúgy is szerettem volna otthon lenni vele, mert az utóbbi időben csak rohangálás volt ide-oda. Na ezen megsértődött. 3 napig nem szólt hozzám. Pedig ennyit mondtam neki össz-vissz. Nem is értem ezen mi volt a sértő. Nekem nincs türelmem ehhez a dedós szinthez, hogy kérdezgessem, hogy mi a baj drágám, felnőtt férfiről beszélünk, mindjárt 30 éves lesz.


Az ilyen férfiak mit gondolnak? Komolyan nem értme őket


2020. jan. 20. 20:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
89%
Engem az érdekelne, hogy az olyan nők mit gondolnak, akik 6 éve ilyen férfival vannak kapcsolatban.
2020. jan. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hát azért nem akarom eldobni ez miatt, próbálnám ezt a részét javítani.
2020. jan. 20. 20:41
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez egy elèg sarkalatos problèma, ès kicsit sem elhanyagolható. Amúgy elment vègül?
2020. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja ès arról nem beszèlve, hogyha 6 èv alatt nem változott, akkor szerinted van erre bármi esèly?
2020. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem ment el. Pedig nem azt mondtam, hogy nem mehet, csak mondtam, hogy tényleg muszáj-e megint menni, pláne, hogy 2 hét múlva amúgy is fix. hogy megy.

De onnantól kezdve nem szólt hozzám

2020. jan. 20. 20:45
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát kitudja, azért azóta mindketten sokat változtunk és változunk, hátha megtalálnám a kulcsát ennek a problémának. Talán idetéved egy férfi, aki ilyen habiztusú és megmondja, hogy miért sértődik be ahelyett, hogy megbeszélné, kitudja. Ha ez miatt szakítana vki, az biztosan örökké egyedül marad, senki sem tökéletes
2020. jan. 20. 20:47
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mért nekünk mondod és miért nem vele beszéled meg? Amikor az ember a saját párjáról így nyilatkozik, hogy "Az ilyen férfiak mit gondolnak? Komolyan nem értme őket" az már azt mutatja, hogy nem épp a legharmonikusabb a kapcsolatotok.


Bármin be lehet sérülni és mindent el lehet fogadni építő jellegű kritikaként is amennyiben megfelelően van tálalva. Anyámék 30+ éve házasok de még most se tudnak egymással kommunikálni, ahogy leírod nálatok is ez lehet.

Meg kéne találjátok az az egészséges hangnemet ami mellett te meg tudod őt kérni valamire. (ide a rozsdás bökőt, hogy nem pont ilyen szépen, nyugodtan és baráti hangnemben kérted meg mint ahogy itt le van írva.) Akkor meg miért csodálkozol, hogy rosszul esik neki, hogy "anyuka" megmondta neki mit csinálhat és mit nem.

2020. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
14%
Ti nők mindig azt hiszitek, hogy meg tudtok változtatni egy férfit. Ezt használják ki a férfiak. 😅 Mi van, ha kinézett már magának egy friss puncit, azért hajtja oda a vére?
2020. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Hellmano ***** válasza:
56%
Elképzelem, ahogy a párod lemegy a táncházba, ahogy írod és körbe forog, mint Alekosz a nagy gyomrát kidüllesztve :D
2020. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%

Sértődős típus a barátod. Nem sok esélyt látok rá, hogy megváltoztasd vagy elfogadod így őt, vagy továbblépsz rajta.

Minden esetre kicsit furcsa viselkedésű a barátod, hogy 3 napig bedúrcizik és nem is szól hozzád.

Nem értem miért nem tud egy kicsi áldozatot vállalni érted amikor beteg vagy, gondolom nem vagy egy gonosz boszorkány aki nem engedi el őt táncházba soha amikor menni szeretne.

Ez most es speciális kérés volt egy speciális élethelyzetben, amit elég éretlenűl kezelt a barátod ebben a párkapcsoltban és ez hosszútávon nem jó viselkedés az ő részéről. Talán megváltozik idővel a barátod ...

2020. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!