Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbséggel létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbséggel létezik, hogy csak haverként tekintenek egymásra? Vagy kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
A párom (24f) elég jóba lett egyik kolleganőjével pár hét alatt. A nő a 40es éveiben jár, az a tipikus agyonszolízott, elvált, minden pasira rámászik típusú. Állítása szerint csak jó haverként tekint a pasimra, azt mondja nem egykorosztály. Páromnak eddig nem igazán volt szerencséje a fiatalabb lányokkal, ezért is aggódok.
2021. jan. 29. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nincs olyan hogy "jó haver" és "legjobb fiúbarát".

Van okod aggódni, a "párod" meg fogja dugni a 40es csajt csak idő kérdése.

2021. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg komolyabbat is szeretne tőle majd? El tudná szédíteni úgy a nő, hogy engem otthagyjon érte?
2021. jan. 29. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabbat? Jah, hogy neked az még belefér ha néha dugnak egyet...?

Egy 40es nő semmi komolyat nem akar egy 24 évestól. Csak a farkát, a rajongását és hogy töltögesse az ego puttonyát (is).

2021. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez max csak akkor fog a nőnek sikerülni ha van valami amit a párod TŐLED nem kap meg.


Ha bazi jó a szex és a kapcsolat kicsi eselyt latok ra, persze nem tudjuk mi a kapcsolatotok.


Ha viszont a szex nem olyan jó, akkor ideje rakapcsolni.

2021. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A szexszel meg tudja fogni? Mégcsak nem is igazán szép a nő. Összejönnének csak a szex miatt?
2021. jan. 29. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kiscsikónak óriási egotuning lekukizni egy érett nőt. Én odafigyelnék a helyedben.
2021. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, a páromtól 9 évvel idősebb nőnek végül sikerült elcsavarni a fejét, párszor szexeltek, aztán lebuktak. Akkor borzasztóan éreztem magam, de végül beláttam, hogy nincs értelme, ha ennyit értem neki, akkor menjen. Persze a nő nem akart tőle többet, nem kezdtek kapcsolatba.
2021. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max megfőzik a jó húslevest, öreg tyúk fiatal répával....
2021. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!