Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég bonyolult, Mit tehetnék?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult, Mit tehetnék? :\ (lent)

Figyelt kérdés

Elég bonyolult, már szakítottunk a barátommal, de tegnapi buli előtt lefeküdtünk, amiről tudom hogy nagyon nagy hiba volt... nem is rám vall, de a szemében láttam azt a régi csillogást.. de mindegy.


Aznap este berúgott, és smárolt egy lánnyal. Este amikor kezdett józanodni, amikor hazakísért akkor feltette magának a kérdést, hogy miért tette ezt, meg hogy miért okoz nekem ezzel fájdalmat. ( Olyan részeg volt, hogy nem emlékezett semmire, én mondtam el neki, hogy előttem smárolt a lánnyal. Nem akartam hogy hazakísérjen, de erősködött, hogy nem enged haza egyedül )


Másnap, azaz ma. Én kerestem 2xer, ő fel sem hívott, pedig ingyen beszélünk. Nagyon hülyén érzem magam, hogy kerestem... nem kellett volna. Nem tudom mit kéne csinálnom. De lehet azért nem keresett, mert egész nap aludt, az este miatt .. nem tudom.


Teljesen tanácstalan vagyok, mit tehetnék.., tudjátok ilyenkor ha kívülről látnám magam tudnám a választ, de képtelen vagyok normálisan gondolkozni..:\


2010. aug. 15. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják:részeg ember mindig igazat mond.
2010. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
figyi nállunk az volt h a barátom megcsalt ugyan úgy csókkal és ő sem emlékezett h mit cisnt csak a csaj meg a ahverjai mondták neki mikor józan ovlt, h mit csinált. És amikor hazaért a kirándulásról akk eljött hozzám és elmodta h mit tett és h nagyon megbánta és h nem akart nekem ekkora fájdalmat okozni és láttam rajta h nagyond e nagyon megbánta, nem mert még a szemembe se nézni :( azóta mi is szakítottunk egy napra és aztán ki is békültünk mert nem bírtuk egymás nélkül mivel szerettük egymást és még mindig szeretjük tiszta szívünkből:) ennek már lassan 4 hónapja és megbeszéltük h újra kezdjük és h én elfeejtem amit tett és nemfogjuk felhozni, soha többet , mindg azt mondta h neki is nagyon fáj a dolog, de én azt mondtam h biztos nem ,és ebben tévedtem és erre nemrég jöttem rá, mert látom mennyire igyekszik h jóvá tegye azt amit tett, és láttam h előtte is h h viselkedett , a mozdulatain, a csókjain az érintésén h szeret. és így rájöttem h ugyan úgy fájhatott neki is mint nekem , szal sztem várd meg h hogyan reagál, h megbánta e igazán mert ha igen akk adhatsz neki még egy esély, bár ez attól is füg h te mit érzel irénta és h szeretd e még anniyra h megbocsáss neki és h újra kezdjétek. 17/L
2010. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

22.34 es vok

jah és kérdezd meg a barátodat h mit érez a csaj iránt, én is megtettem ésmegkaptam az őszinte válazt miszeritn csak fellángolás ovlt smmi más , és igazat mondott! :)

sok sikert ;):)

2010. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!