Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szórakozik velem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V.I.R.A.G.K.A. kérdése:

Miért szórakozik velem, vagy mit akar?!? (L/14)

Figyelt kérdés

Hali!

Van 1 osztálytárs,aki tetszik nekem,osztálytábor óta!

A táborban mondogatta nekem,hogy járna velem,stb...és utolsó nap összejött mással!Itthon elmondtam neki,hogy nekem nagyon tetszik,ugyanis 1 utcában lakunk,és sokat találkozunk!Egész jól fogadta,azt mondta hogy kár,hogy nem szóltam neki,mert már együtt lehetnénk,azaz járhatnánk!

Pár nappal késöbb szakitott azzal a lánnyal,és én megkérdeztem,hogy akkor járhatnánk-e?erre a válasz az volt,hogy most nem akarok 1 lánnyal sem járni,szóval visszautasitott!De a baj az,hogy azóta is sokat találkozgatunk,és megállás nélkül engem dicsér,de járni nem akar velem!Mondtam neki,hogy ez engem bánt,de semmi...azóta is...

Miért szórakozik velem,vagy mit akar most?

Vajon tetszem neki,vagy csak hülyiteni akar?

Segítsetek,mert nem értem!köszi:)


(L/14)


2010. aug. 15. 23:04
1 2
 11/11 anonim válasza:
igazad van eddig ugylatom nem kaptal hasznalhato valaszt szerintem nagyonis jogos a kerdesed igy nem lehet banni senkivel sem alitsd valaszadas el es ne tagits az akaratodtol s ha temyleg csak hujitett eddig akkor se feldd el h no vagy es a vesd be minden csabitoerod h megkaphatsd es csvard el a fejet ugy ahogy azt kell h soha ki ne torolhessen az emlekezetebol mert kepes vagy ra...:P
2010. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!