Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiu szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,aki tetszik nekem,de nem ismerem,csak látásbol.Minden nap elmegy mellettem,köszön,kacsingat,mosolyog rám,de semmi egyéb.Ez még nem is zavarna annyira,de ezt már több mint 2 hete csinálja.Mért nem jön oda hozzám akkor,ha tetszem neki?Vagy nemis tetszem?Egyáltalán szándékában áll velem közelebbröl megismerkedni?Szerintetek?
2011. jún. 14. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha kacsintgat és mosolyog egyértelműen bejössz neki. Lehet hogy nem mer kezdeményezni. Szóval lehet neked kellene :)
2011. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg is tenném,ha megállna.De csak elmegyünk egymás mellett.Kár,hogy nem bátrabb egy picit,de ki tudja,lehet van barátnője és csak hüjül. :S
2011. jún. 14. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az utóbbi, mert szerintem ha egy melletted nap mint nap elhaladó lányra folyton képes vagy oda-oda mosolyogni vagy kacsintgatni akkor csak van annyi merszed, hogy le is merd szólítani. Ha ezt nem teszi meg akkor valszeg van valakije.
2011. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ejtsél le valamit..
2011. jún. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zsolttötötötötö ***** válasza:
A szappant a zuhanyzóban.....
2011. jún. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos bejössz neki, csak mert ezt csinálja....normális férfi ember.
2011. jún. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...Milyen "kategóriába sorolod" magad? Mert ha jól nézel ki, lehet tényleg bejössz neki, viszont az tényleg ködös, hogy akkor miért nem szólít meg...Nem tudom milyen lány vagy, de ha nem vagy félénk, akkor szólítsd meg egy "Mi bajod van?"-al :D.

Ha meg úgy érzed, hogy nem vagy az a "pasimágnes", akkor lehet, hogy csak hülyül, de ez pasifüggő is. Kicsit pontosítasz a dolgokon? És akkor értelmesebb hozzászólást is tudok főzni. Nem biztos, h értelmeset, de értelmesebbet ;).

2011. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!