Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi sztorit joggal veszem verbális bántalmazásnak?

Figyelt kérdés

Konkrétan a kinézetemre kapok gyakran kritikát a csajomtól. Zavarja a szemem színe, hogy magas vagyok, elmondta hogy egyáltalán nem vagyok az esete. Bókot sosem kapok, azt ne is várjak tőle, mert nem tud szépeket mondani másoknak - ezt is ő mondta.


Most én vagyok túl érzékeny vagy ez okkal bántó, hogy a kinézetem folyamatos kritika tárgya?


2021. jan. 31. 09:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Hiába hagyod ott, a következő is ilyen lesz, mert nyilván ezt igényled, ha együtt vagy vele és az energiáidat lelépés helyett a gyakorin való önigazolásra használod.


Mi tetszett meg benne? Gondolom megvolt a stílusa akkor is, amikor ismerkedtetek.


A kapcsolatod csak tünet, az okot kellene megtalálni, hogy miért akarsz áldozat lenni, aztán azt kidolgozni magadból.

2021. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11


Ebben nagy igazság van. Olvastam a bántalmazó kapcsolatok dinamikájáról és az áldozattá válás mentális alapjairól. Bizonyára össze kellene magamat kaparni az önbizalmam terén és jobban elfogadni azt, aki vagyok. Ha így lenne, tuti nem tűrném el a törtènteket.

2021. jan. 31. 10:34
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Emiatt a kérdés miatt utána néztem hogy mi tartozik a verbális bántalmazásba, és gyakorlatilag az ég világon minden, szóval igen, ez verbális bántalmazás.
2021. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez nem hinném, hogy az égvilágon minden kategória része. Igenis okkal bántó, szóval remélem, sosem tapasztalod meg...
2021. jan. 31. 11:36
 15/18 Noren1989 ***** válasza:
77%
Azért mi alapvetően az efféle tyúkokat úgy dobjuk ki, mint a használt zsebkendőt. Ne legyél már akaratgyenge, barátom!
2021. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak azert, mert te vagy erosebb fizikailag, attol meg jol erzed, bantalmaz. Az onbecsulesed assa ala szandekosan. Ez nem er annyit, hogy egy percnel tovabb maradj.
2021. jan. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát én az ilyet páros lábbal rúgnám ki, de eleve össze sem jönnék ennél még kevésbé bunkó, de bunkó nővel se. Ismerkedéskor nem árt figyelni ki milyen embör.
2021. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia!

"Bizonyára össze kellene magamat kaparni az önbizalmam terén..."

Ez lesz a jó irány!

Csak néha embertelenül nehéz tud lenni...tudom...

Van, hogy nem is megy egyedül...

De ne add fel!

Ha úgy érzed, hogy segítség kellene, tudd, hogy létezik...

2021. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!