Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, ha a feleségetek egy pitiáner vita közben felpofozna?

Figyelt kérdés
A párom nem egyszerű eset, nagyon lobbanékony, sokszor kiabálva, ordítozva, önmagát ismételve beszél hozzám, ha a saját igazát akarja hangoztatni. Én tűrtem eddig, de úgy érzem, mostanában túllépett egy határt. A minap házimunkát (mosogatást) végeztem szerinte nem jó technológiával. Én elmondtam, hogy igenis jól csinálom, mivel csak a mosogatógép előtti előmosogatásról volt szó. Szó szót követett, elkezdett ordibálni, hogy hagyjam abba, mivel nem jól csinálom. Én folytattam a munkát, végül el akart taszítani a konyhapulttól, és felpofozott, mindezt a gyerekeink látták-hallották. Komolyan nem tudom mitévő legyek? Válás, vagy küldjem el orvoshoz, esetleg beszéljem meg vele. Sajnos szinte soha nem ismeri el, ha tévedett, a bocsánatkérést se ismeri.

2021. febr. 1. 04:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
13%
Engem is ver a feleségem, erősebb mint én, 30 kilóval és 20 centivel nagyobb nálam. Elválni nem akarok, nincs hova mennem, mert övé a lakás. Inkább meghúzom magam, próbálom nem felidegesíteni.
2021. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
16%
Aki ilyen szinten nem tudja kontrollalni magat, azzal sokat nem lehet kezdeni. Raadasul gyerek is vannak a kozeleben. Veszelyes? Nyilvan az. Itt is ugyanazt tudom mondani, mint a hasonlo eseteknel. Ezt a not te valasztottad. Latlelet, feljelentes. Na jo ferfi vagy, igy megvan az a lehetoseged, hogy kirakod a lakasbol, inkabb az ajtot puffolje.
2021. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Írtam én, hogy normális?? A nő se komplett, ha nekimegy, de itt a csaj azt írta, hogy ő is ilyen "cseszegetős" típus, nem azt, hogy ő is üti a férjét, mint a kérdezőnél!


Mindenki aki megüti a másikat hagyja ott a párját és járjon helyette terápiára, de akit ütnek az is lépjen le! Akár pasi, akár nő, a kispofon is bántalmazás!!!

2021. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
#13. Azt is írta, hogy a hapi visszaütött. Visszaütni az tud, akit ütnek.
2021. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Igazad van, valahogy nekem úgy jött le, hogy "basztatta", tehát szavakkal, de írja is, hogy "akkor bántotta fizikailag és.."


Ő bántalmazó volt és a párja is. Jelenleg amit ír, az alapján csak a párja bántalmazza fizikailag, ha már nem tudja őt elviselni..


Ott is szakítani kellene, mindkettőnek a maga érdekében.

2021. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy kéne szakitani xddd Azert "ütött" vissza, mert nem tudott máshogy kezelni. A szakítás szélére sodródtunk, és könyörögtem neki, hogy valahogy hasson rám. Szavakkal nem tudott, de mivel elég pacifista, ezért elég drasztikus volt látni, hogy ennyire elmentünk rossz irányba. Ez tini korunkban volt.. 15 évesen jöttünk össze, de nem akart elhagyni, csak mert ez a hibám van. Nem ültem a babérjaimon, hanem változtam, ő ebben segített. És nem, azóta sosem emelt rám kezet, akkor abban a mondjuk 2 hétben veszekedtünk durván, én is pofozgattam, de nem erősen, csak hogy piszkáljam, de ő meg nem tolerálta, hanem először lecseszett, aztán megmutatta, hogy milyen az, amit én csinálok vele. Azóta egyik irányból sem történt hasonló. Az exem bantalmazott 14 éves koromban, tudom milyen amikor valakitől TÉNYLEG félni kell. Ki is dobtam. De a párom sose csinált semmit, ami fájt volna, sosem volt rám olyan ideges, hogy egy "légyszives nyugodj le" nem lett volna elég.

És rossz tipp volt, pár hónappal idősebb ;)

2021. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
A jelzés értékű kis pofon, amit kapsz, akkor már nem mostani? Mert az is bántalmazás ám!
2021. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%

16-os, nézz már magadba!


Te nem tudod kezelni az indulataidat, cseszegeted és ütögeted a pasidat, az első csávód bántalmaz, a második is csak úgy tud "kezelni", hogy pofozgat - hát ne haragudj, de komoly problémák vannak itt veled is, ha ezeket ilyen semmiségnek làtod.


Nem elég, hogy te idegsokkos vagy, ugyanolyan idegsokkosokat választasz folyamatosan magad mellé, és észre sem veszed. Még legyintesz rá.



Az ég óvja azt a gyereket, aki hozzátok születik és kihoz a sodrotokból a hisztijével, mert tuti úgy nevelkedik majd, mint te...

2021. febr. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérve a kérdezőre, szerintem ne ugorj neki mindenekelőtt a válásnak. Előbb próbáld megbeszélni vele a dolgot. Ha nem megy, próbáld elrángatni pszichológushoz vagy párterapeutához. Legvégső esetben jöhet a válás.

De őszintén kívánom a legjobbakat!

2021. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mit tennék? Hát, amit én tennék, az sajnos nincs a felajánlotta szavazási lehetőségek között. Én nagyon alaposan és kielégítő módon megdugnám. Tapasztalatom szerint egy szenvedélyes, egymás után többszöri orgazmussal járó szex nagyon jó hatással van a nők idegrendszerére.
2021. febr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!