Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna hogy a barátnőtöknek az exe fekete?

Figyelt kérdés
A barátnő kint élt franciába két évet, és ott szedte össze, és egy évig együtt voltak. És mikor kérdeztem hogy mit gondol egy fekete paliról akkor bökte ki hogy az exe dögösebb volt...

2021. febr. 4. 11:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Válaszolok más helyett is :


o->O

2021. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Na most akkor írd le magyarul is mert én nem beszélek retardaltul.
2021. febr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=XHby6kxhpfM Lucious , gyere ide Lucious....
2021. febr. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
A bőrszín szerintem nem számít, de lehet csak én gondolom így. Egyébként is, az ex, az a múltja, és szerintem nem kellene ebben vájkálnod. Gondolom, hogy neked is voltak előző nők az életedben... A szexuális úton terjedő betegségek pedig nem csak színes bőrűeknél jelennek meg, ha ez az amin aggódsz...
2021. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
25%
Nettó hülyeség ha nem érdekel valaki múltja. Ez amolyan liberál buta felfogás. Vegyél úgy egy autót, hogy nem számít mi volt az előzmény történet. Vegyél úgy egy könyvet, hogy nem érdekel miről szól. Én mindig is szerettem tudni mindenkiről mindent, kutyából nem lesz szalonna. Inkább az elején derüljenek ki olyan dolgok, amikben nem egyezünk, vagy szöges ellentétben vagyunk. Engem nem zavar ha valaki négerrel volt, de az nem az én emberem. Én ennyivel le is tudom, és a rasszista kártyát meg tegyük már félre.
2021. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
71%
De, utolsó. Ha nem a te embered pusztán ezért akkor zavar. És te se hoztál fel racionális okot hogy mi is a probléma a feketekkel.
2021. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
21%
Mi a baj az oroszlánokkal ha házikedvencnek akarod tartani? Lehet hogy van 1-2 példány ami szelíd, de bocsi én ezt nem kockáztatom meg. A másik meg az, hogy nincs elég olyan ember, aki a saját kulturkörödben szocializálódott? Mint mondtam, nincs bajom a négerekkel, de mindenki ott teljesedjen ki, ahova született. Igazából már több 100 éve megy a nemzet és családrombolás, ennek ékes példája a faji keveredés, aminek ekkora reklámot is csinálnak. Aztán már kezd beérni a gyümölcs, a fiatalok többsége nem akar családot, megveti vagy nem is érdekli a saját nemzete. Ezek után már azokat vetik meg, akinek szent a családja vagy a hazája. Egy identitástudat nélküli világban elvesztik az emberek a gyökereiket, korlátjaikat, amik határolnak és kapaszkodót is nyújtanak. Nem írom le a négereket, nem általánosítok, de külsőleg abszolút nem tetszenek. Most ne modelleket meg keverékeket mondj. Szívesen adok fedelet, kenyeret bárkinek, amíg vissza nem élnek vele. Lehet látni hogyan pusztul le nyugat európa, na pont ez amihez nem szeretnék asszisztálni. Ennyi a magyarázatom. Eléggé szilárd elveim vannak, a többsége tapasztalat alapú.
2021. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
50%
Európa nem azért pusztul, mert az ember színe más. Azért, mert a felfogása és a meggyőződése más. Azt hiszem, még nem hallottál akkor színes katolikusokról, baptistákról... A nácik is fehérek voltak, ha esetleg még emlékszel rájuk...
2021. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azért ne hasonlítsuk össze a migransokat mondjuk az afroamerikaiakkal. Mert ég és föld. Persze utóbbiak között is vannak lecsúszottak de sikeresek is szép számmal. Az meg hogy neked nem tetszik a négerek kinézete egyéni ízlés. De az hogy eliteled azt aki volt már feketével az gusztustalan.
2021. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Kóboráramszelidítő ***** válasza:
A múlttal minek foglalkozni? Elmúlt! Zárd le!
2022. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!