Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még egy kapcsolat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még egy kapcsolat ha minden idegesít amit a párom csinál?

Figyelt kérdés
13 éve vagyunk együtt és pár hónapja azt érzem, hogy bármit csinál a párom egész egyszerűen megőrülök tőle. Ha levegőt vesz, ha elmegy mellettem, ha rám néz, ahogy eszik, ahogy iszik, sokszor a puszta jelenléte is idegesít. Szexet régóta nem kívánom vele, jó nagy sörhasat növesztett és nem találom vonzónak már évek óta. Elmondtam neki ezt, rosszul esett neki, változás nem történt tehát gondolom annyira nem érdekli. Elmondtam neki azt is, hogy már nem érzem magam szerelmesnek és szeretném befejezni ezt a kapcsolatot, amire a válasz az volt, hogy 13 évet csak így kidobnék az ablakon? Mondta hogy neki szarul esik ez de most annak mi értelme van, hogy úgy teszek mintha minden oké lenne közben meg szenvedek ebben a kapcsolatban? Szeretném ha jobbra fordulnának a dolgok de ő ezért semmit nem tesz, ráadásul még nekem van lelkifurdalásom azért mert már nem szeretem úgy mint régen. Mit lehet ilyenkor tenni?
2021. febr. 4. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme inkább kidobnék 13 évet minthogy szenvedjek még 13-at.Ha biztos vagy magadba merj lépni.
2021. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon mit? Továbblépni vagy maradni belehalni
2021. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
13 év után szerintem már senki sem szerelmes... szeretet megmarad, de látszólag benned már ez is elhalt. Gondolom nincs gyerek, évek óta nem tud hova fejlődni a kapcsolat. Döntsd el, hogy így akarod folytatni, megpróbálod megjavítani, vagy nulláról újra kezdeni mással.
2021. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszi el, hogy megléped, azért nem tesz semmit. Utána fog teperni szerintem. Szóval elég, ha megjatszod, hogy lépsz.
2021. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon kicsi az esélye, hogy menthető. Inkább nem.
2021. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szeretem őt csak már közel sem annyira mint régen. Gyerekünk nincs, ő nem is szeretne soha, én meg eddig úgy voltam, hogy szeretem és nem fogom azért elhagyni mert én egyszer lehet, hogy szeretnék majd gyereket. Köszönöm a választ mindenkinek.
2021. febr. 5. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Akk kellemes belehalást és előre sajnálom a gyereket h köztetek kell felnőnie
2021. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: lehet hogy nem volt érthető amit írtam, nem lesz gyerek. Legalábbis tőle biztos nem.
2021. febr. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!