Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ostobán fog hangzani amit írni fogok.. és véleményekre lennék kiváncsi, hogy én gondolkozok-e rosszul és ha igen hogy változtassam meg a gondolkodásom?


Tehát észre vettem hogy amikor összeülünk a párom cimborájával iszogatni mindig irkál valakinek (de csak akkor, mert máskor nem látom hogy égnének a billentyűk) aztàn volt a szilveszter mikor is a haverjánál voltunk (akkor már nagyobb volt a társaság) és egész éjjel amikor jelzett a teló rögtön nyúlt érte és egy párszor kijelentette, hogy a barátjával beszélget (ami nekem azért volt fura, mert akiről én tudok hogy a barátja az mind ott volt a társaságba) aztán mikor haza mentünk (a ‘buli’ befejeztével) meg akkor is nagyon írosgatott és mondta, hogy a barátja az ..hát bepipultam, majd ki ment a konyhába és több mint fel óra után ráírta, hogy -nagyon érdekes lehet a barátod, így hajnalban- erre azt válaszolta hogy játszik és eltelt egy kis idő és jött lefeküdni.. még vártam pár napot, mert evett az ideg mire felhoztam a témát és közölte, hogy ne legyek féltékeny mert ez csak egy régi osztálytársa és nagyon ritkán beszélni szoktak, mert suliban jóba voltak .. és így ez a hát oké és elkezdtem sorolni, hogy én egy volt osztálytársamat sem hívom ‘barátomnak’ főleg, ha ellenkező nemű és a barátaim társaságában vagyok, valamint nem csak akkor beszélnek vele, ha iszok illetve nem rögtön ugranak ha csippan a telefon.. majd ezek után szóvá tette, hogy engem is látott egyszer, hogy vissza írtam egy fiú barátomnak (jogosan vágta, hozzám, de mióta együtt vagyunk nem beszélek vele pedig vagy 8 éve ismerjük egymást és mindent megbeszélünk mégis megszakítottam vele a kapcsolatot és csak szülinapkor illetve ünnepekkor írunk egymásnak)


Na és ezek után ez abba maradt.. egy ideje észre vettem, hogy már nem becézget ahogyan szokott (bébikém stb), hanem a keresztnevemen szólít és rájöttem, hogy nagyságrendileg azóta lehet mióta az a beszélgetés történt .. na és a napokban el ment a haverjaihoz és iszogattak és felmerült bennem, hogy mi van ha megint ír annak a bizonyosnak.. (kövezzetek meg, de valamiért nem hagy nyugodni a gondolat és bevallom már volt, hogy ezért utasítottam vissza, hogy a haverja át jöjjön iszogatni, mert mivan ha megint ír neki) nem fogom elkérni a telefonját, mert az nem az én stílusom meg azt is elhiszem amit akkor mondott (hogy volt osztálytárs stb), de akkor is motoszkál bennem..


Mit gondoltok csak túlzott féltékenység volna? És ha igen hogy változtassak magamon? Félreértés ne essék megfogom kérdezni, mert borzasztóan zavar és kiváncsi vagyok, de mivan ha mégsincs okom az aggodalomra.. kissé hülyének érzem magam


2021. febr. 5. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj másik után nézni, mert ennek kevés vagy...
2021. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jogosnak érzem ennek alapján a benned lévő érzéseket, főleg hogy a sztorija nagyon elsiklott akkor, amikor a barátból hirtelen régi osztálytárs lett, aki nyilván majd hajnalban írkál neki és ahhoz ki is kell mennie, hogy ne legyél ott.


Egyébként ez a pötyögtetős történet elég hasonlóan megtörtént velem is, ami végül kiderült, hogy jól gondoltam, tényleg valaki olyannal beszélt, akivel kavargat és elkezdett érzéseket táplálni felé. A becézés szintén először kevesebb lett, majd megszűnt/átalakult (adott egy új nevet, ami semleges). Persze nem azt mondom hogy biztos itt is ez van, csak vannak érdekességek, és attól hogy előtted írkálgat, nem pedig elrejti, még pergetheti mással (vagy közeledhet felé).

2021. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyanítom, máskor is ír neki, nem csak ha iszogatás van, egyébként átéltem hasonlót, szóval tuti van valaki a képben.
2021. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak elkérném azt a telefont, stílus ide vagy oda.


Már a reakciója is árulkodó lesz.


Miért félsz elkérni? Kiderülne minden. Ez a baj?

2021. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ettől félek, csak mindig az volt hogy bizalom még egymás jelszavát/ kódját se kértük el soha és na olyan bizalmatlankodásnak tűnik.. meg tényleg nem az én műfajom.. nem vagyok olyan fajta aki elkéri a másik telefonját
2021. febr. 5. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Épp ezzel lehet visszaélni.

Én be tudok lépni a párom mobiljába meg ő is az enyémbe. Nem kutakodtam soha, nem is ad rá okot de szerintem párok előtt ez természetes. Pl volt hogy együtt sütöttünk, a telefonomon volt megnyitva a recept de én könyékig tésztás voltam de a másik felem segített hogy olvasta a receptet meg hogy mikor mit csináljak, nem kellett rohangálnom kezet mosni állandóan hogy fel tudjam oldani a telefont, stb.

2021. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!