Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valami igazság abbam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami igazság abbam, amit a barátnőm apja tanácsol?

Figyelt kérdés

Amikor legutóbb náluk voltam, az apjával beszélgettem egy ideig négyszemközt, mert a párom és az anyukája a konyhában sütögettek.

Azt kérdezte az apja, hogy tisztában vagyok-e, hogy ez egy nagyon problémás kapcsolat lesz, amikor összeköltözünk és megkezdjük a közös életet (most készülünk összeköltözni).

Elmondta, hogy a barátnőm anyukája bipoláris zavarral küzd, és a mániás fázisaiban össze-vissza vásárolt, és sajnos fel kellett ismernie, hogy agresszióval lehetett csak kordában tartani, ami néha 1-1 pofont + a pénze feletti rendelkezést jelentette, mert ha nem teszi, akkor képes lett volna a család összes pénzét elverni, és orvoshoz is csak akkor volt hajlandó elmenni ha keményem odavágott.

Azt mondja, hogy a barátnőm örökölte a hajlamot, bármikor beteg lehet ő is, és még akkor is veszélyes, ha nem beteg, mert abban nőtt fel, hogy az anyja mindent megvett neki, és meg is látszik rajta, ezért nem fog működni a kapcsolatunkban a feminista felállás, nem szabad szabadon fogni, különben követelőzni fog, miután a saját fizetését elverte felesleges dolgokra, nézzem meg, mennyi ruhája, piperéje van, sose elég neki, meg olyan is volt, hogy az anyja spontán elutaztatta Párizsba, majd onnan Londonba, mert épp bekattant, és ott is mindent megvettek, ami csak megtetszett neki.

Arra kért, hogy csak akkor menjek bele vele az együttélésbe, ha képes vagyok valamennyire rendelkezni felette, és odacsapni, ha kell, férfinak lenni.

Szerintetek van ennek értelme? Gondolom, egy apa sem kérne olyan, hogy uralkodjanak a lányán, ha nem gondolnák őszintén azt, hogy baj legyen, úgyhogy sajnos szöget ütött a fejembe.



2021. febr. 7. 12:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az apa nem akar látni téged a lánya mellett. Hátha megijedsz és távozol.
2021. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

K*rvára semmi jogod neked magadtól eldönteni olyat, hogy te uralkodni fogsz egy másik emberi lény felett, ki a f*sznak hiszed magad edes?:)


"nem fog működni a kapcsolatunkban a feminista felállás,"

Hogy jössz te ahhoz, hogy te rögtön felsőbbrendűnek képzeled magad, és az alap emberi jogokat elveszed a párodtól..


Ezt jelenti férfinak lenni, beszarok..

2021. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Elnézést, ezek az apja szavai voltak, nem az enyémek, 2-es. :)
2021. febr. 7. 12:59
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
#2 Ha lehiggadtál, tanulj meg szöveget értelmezni. Nem a kérdező csinálja ezt, hanem a barátnője apja.
2021. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
#3 Attól még ez neked megfordult a fejedben, hogy így tegyél, külömben ez a kérsés megsem született volna,
2021. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mert akkor nincs idő és alkalom az igazságérzetre és a nemi alapú kampányra, amikor egy család megélhetése forog kockán, csupán ennyi.
2021. febr. 7. 13:08
 7/23 anonim ***** válasza:
54%

Ismerem a férjemet. Ha ilyet mondott volna gátéról, csak közli vele higgadt hangon, hogy búcsúzzon el a lányától, ebben a pillanatban költözés lesz, és ha még egyszer kezet mer emelni bárkire, akár a feleségére is, ő fogja feljelenteni. Nincs kizárva, hogy némi viszonzást is beígér, mondjuk ő is beáll pofozkodni, mert úgy nézi, ráfér a nevelés.

Te meg egy töketlen kis görcs vagy, nem férfi. Nem hogy nem véded meg a párod, akiről most derült ki, hogy az apja veri őt és az anyját is, de még azon morfondírozol, mekkora okosat mondott az öreg.

Mi közöd hozzá, hogy ő a saját pénzét mire költi?

2021. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát én ennek azért utána néznék hogy igaz-e. De hát te vagy együtt vele, látnád szerintem, ha az lenne, hiszen már összeköltözni készültök. Nos, te hogy látod? Mert ha tényleg így van, akkor azt eltitkolni nem nagyon lehet.

Egyébként simán lehet az is, hogy a fater nem kedvel és hazudik, de ezt is neked kellene látni. Aztán az is lehet, hogy van családi bántalmazás náluk és ezzel próbál takarózni.

2021. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A közmondás szerint: "Lakva ismered meg a másikat."

Első gondolatom nekem is az volt, amit a legelső (és meg utána a 8. is) válaszoló írt.

Egyelőre ne ülj föl az apja figyelmeztetésének, de járj és figyelj nyitott szemmel. Viszont, nehogy szóvá tegyed a lánynak, ha a józan ész korlátai között vásárol!

Ffi.

2021. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

A bántalmazó kapcsolatra jellemző, hogy anyagilag is korlátozza a családot a férfi.

Amúgy az nem opció, hogy ezekre rákérdezel a csajodnál? Vagy annyira még nem komoly, hogy beszélgetni kezdj vele?

Napi troll

2021. febr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!