Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az összeköltözés kioltotta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összeköltözés kioltotta a lángot? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, a barátnőm 22 éves. Én Budapesten lakom, ő pedig Oroszországban, de amíg itt tanul kollégiumban lakik. Heti 2-3 napokat eddig is nálam volt, mert a szüleim sokszor napokra elutaznak, azonban most úgy döntöttünk hogy egy hónapra szállodába költözünk a belvárosba, mert olcsóbb, mint egy albérlet. Ez az összeköltözés azonban rengeteg konfliktust eredményezett, nem komolyakat, inkább sok apróságot. Pár nap alatt ez odáig fajult, hogy tejesen elidegenedtem tőle, nem tudok “szerelmes” lenni, nem kívánom vele a szexet sem, teljesen befordultam, más ember lettem és látom, hogy ez neki fájdalmat okoz.


Mi tevő tegyek? Érzem, hogy velem van a baj, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért ellenkezőleg sült el az összeköltözés, miért vagyok olyan, mint egy zsémbes öregember, akit zavar, ha megnyitja a csapot, zavar, ha valami videót néz, zavar, ha korán kel. 4 hónapja vagyunk együtt, és azt hittem készen állok a teljes összeköltözésre, mert eddig is heti pár napot egy háztartásban voltunk, de most mégis derült égből villámcsapás. Hogyan viszonyuljak hozzá úgy mint korábban? Szeretném boldoggá tenni.


2021. febr. 9. 09:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
TELJESEN más együtt élni, vagy együtt tölteni heti pár napot. Azt mondják lakva ismerszik meg az ember. 4 hónap után múlik a rózsaszín köd is.
2021. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok időt töltötök együtt. Mostanában nem könnyű kimozdulni, de szeparálódjatok el néha.
2021. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy töltötök együtt túl sok időt.. Orbitális láng lehetett, ha ennyitől kialudt.


A valasz egyszerű, nem vagy szerelmes. Koltozzetek szét.


3 év együtt élés után, gyerekkel is állandóan egymassal akarunk lenni és minden nap szexelunk. Szerintem ez a normális ilyen rövid kapcsolatban. Igen 3 év az nem sok, nemhogy 4 hónap..

2021. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem szereted őt igazán, csak egzotikum volt számodra. Főleg, hogy külföldi. Új volt, érdekes. Most, hogy már a tiéd és folyton veled van, nem érdekes annyira. A férjem külföldi, ingáztunk évekig, aztán két és fél éve hálistennek össze tudtunk költözni. És azóta is - ugyan nem lógunk a nap 24 órájából 24-et egymás nyakán, nagyon szeretjük a közös időtöltést. És számomra ő még mindig ugyanolyan érdekes, mint eddig. Szex is ritka kivétellel minden nap van, az intimitás iránti vágyunkat pedig folyamatosan kifejezzük egymás felé. A kapcsolat egyébként 7 éve tart.
2021. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

3. irigyellek, ha tényleg ez van, de két kapcsolat nem egyforma.

Lehet hogy nem érzitek magatokat jól egy szállodában, nem tudom nekem idegen ez a hozzáállás, de én is néztem, h majdnem ugyan ott lennék.

2021. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"miért vagyok olyan, mint egy zsémbes öregember, akit zavar, ha megnyitja a csapot, zavar, ha valami videót néz, zavar, ha korán kel"


A csaj állandó jelenléte és zajolása zavarja. Eddig megvolt a magánszféra, most meg egymás szájában lógnak állandóan, ráadásul valszeg nagyon fiatalok, nincs bennük semmi tudatosság, ezért nem tudja azt sem értelmezni a kérdező, hogy mi zavarja igazából.


Talán a kérdést meg a leírást kellene elolvasni a saját kapcsolatotok kivetítése helyett.

2021. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Lehet tényleg a magánszférám teljes elvesztése lehet a háttérben és ha pár órát egyedül vagy barátokkal töltenék akkor megszűnne a feszültség. Illetve az is probléma lehet, hogy a hotelben csak egy szoba van, ez talán tényleg nem egészséges.
2021. febr. 9. 10:30
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Én 15 év elteltével sem unom a feleségem, sőt! Kifejezetten jó, hogy március óta mindketten home office-ban dolgozunk és több időt tölthetünk együtt.


Szerintem te nem szereted azt a lányt, szóval hosszútávon nem biztos, hogy erőltetni kell ezt a kapcsolatot.

2021. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Ne fogd az összeköltözésre. Szar volt ez mindig is, csak nem voltatok együtt eleget, hogy hamarabb rájöjjetek.
2021. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom egyébként hogy éppen milyen helyzetben vagytok. Mi tavasszal költöztünk össze a párommal egy nagy házba, simán el tudunk vonulni külön, ha ezt szeretnénk. És még így is, most nekem vizsgaidőszakom volt és minden zavart. Zavart, ha egy szobában voltunk és szipogott. Zavart, ha kattintott az egérrel. Egy csomó minden zavart, mert eddig teljes nyugalomban és csendben tanultam éveken át. Alkalmazkodni kellett. De az is zavart, ha elvonult másik szobába hogy nyugodtan legyek és egész nap nem láttam. Zavart hogy nem tudunk este megnézni egy filmet, mert vagy tanulok, vagy már túl fáradt vagyok bármihez is. Ő megértő volt, mert már megélt 1-2 vizsgaidőszakot ő is, de még így is stresszes időszak volt. Amióta viszont végeztem a vizsgákkal, megszűnt.
2021. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!