Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés után megromlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után megromlott a kapcsolatunk. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Négy éve vagyunk együtt, és másfél éve együtt is lakunk a párommal.


A kapcsolatunk a párommal megromlott. Én vendéglátásban dolgoztam de három hónapja itthon vagyok. Ő rendesen dolgozik , de hétvégén sincs velem, inkább a haverjaival elmegy és lelép szó nélkül.

Már nincs közös témánk, egy év egy alatt sem nagyon csinált itthon semmit. Gondolok itt házimunkára.. mióta együtt lakunk nincsenek közös programok sem , mert neki nincs kedve. Elkényelmesedett én pedig elmagányosodtam mellette.


Mondtam neki hogy ez így nem fog menni egy hagyjuk egymást. De mintha meg sem hallotta volna.

Viszont én egyedül minimálbérből nem jövök ki, minden cuccom itt van (apámé a ház) és haza már nem mehetek .

Nem akarok huszonévesen egyedül maradni :(.

Ti mit tennétek a helyemben ?


Egyre szrabbul vagyok mert nagyon sokat agyalok.


2021. febr. 6. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Hát akkor tessék egy szobát keresni és azt bérelni, inkább ott hoznám meg magam, mint hogy továbbra is egy fedél alatt legyek egy olyannal, akit a hátam közepére sem kívánok.
2021. febr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Vállalj másik munkát, a pasit meg tedd ki szépen!
2021. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Először jobban fizető melót keresnék, és megpróbálnék picit félre is rakni. Huszonévesen lakótárssal együtt élni sem gáz, de ne várd meg míg bedepizel.
2021. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
kapcsolatfüggőség a mai kor betegsége
2021. febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy lakótársat
2021. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasit rakd ki, te maradj ebben a házban (azt írtad, apád háza, szóval nehogy már te menj el), és vegyél fel lakótársat.
2021. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy lakótárs a megoldás vagy egy másik pasi idővel, de semmiképp ne a megélhetés miatt legyél együtt senkivel.
2021. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Azóta megpróbáltam megbeszélni vele , de sajnos nem lett jobb a helyzet.


Az a probléma hogy egy kis faluban élek, és itt sajnos lakótársat találni nem nagyon fogok :(.

Így megint bajban van a megélhetésem egyedül.

Munkát nem találtam azóta sem..a gyárakból sem válaszolnak.

2021. márc. 5. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!