Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom unokatesójának szülinapja lesz 2 hét múlva. A bulihelyszínen kb. 30 ember lenne (nem is értem, mivel elvileg max. 10 fő lehet egy helyen most elvileg) és 30k a szállás/fő. Én meg megmondtam hogy nem vagyok hajlandó elmenni, egyrészt azért, mert milyen alapon kéne nekem 30 ezret kifizetni azért hogy olyan emberekkel legyek nagyrészt akiket nem is ismerek?! Csak azért mert ez az ő családi rendezvényük??? Én nem ismerem se az unokatesóját, se annak a haverjait. Persze most én vagyok a szar, mert neki olyan férfira van szüksége aki mindig mellette van, stb. egyéb maszlagok. Én pedig kb. tudom előre hogy tökre nem vagyunk egy státuszban a társasággal, mert én nem vagyok ez a nagy magamutogató újgazdag hülye gyerek, aki pandémia ide vagy oda is 25-30 fős születésnapot szervez magának, egyébként meg 60-70 főst szokott. Valahogy nekem ez nagyon nem az ízlésem, viszont bnőm nem fogja fel hogy én nem akarok menni. Csak a szállás 30k, plusz vegyek ajándékot ami direkt ki lett emelve hogy hát ne 3-4 ezres bort, hanem olyan 10 ezer körül gondolkodjak legalább... Meg ha akarok bármit inni alkoholon kívül azt vigyek magammal... vicc. Tényleg én lennék az ostoba barom azért mert ez így nekem nem felel meg?



26F


2021. febr. 9. 14:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismered és költs el egy bulira 30 ezret plusz 10 ezres ajándék? Hát én nőként sosem várnék el ilyet a páromtól, főleg ha kedve sincs. De az tuti hogy nem vele fizettetném ki, az ÉN rokonom bulija, én vennék neki ajándékot. Bár elég furcsa,hogy az is ki van kötve mennyiért legyen..
2021. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1


Nahát épp ez az. A társaságból 2-3 embert ismerek barátnőmet is beleértve. Mondjuk az is túlzás hogy ismerem azt a pár embert, mert kb. 3-4szer találkoztam velük eddig. Kicsit se értem ezt, de komolyan. Arról nem beszélve hogy nyáron lesz legénybúcsúja is a srácnak, az meg kb. olyan hely ahol 2 éjszakára kéne kifizetni 100 ezret. Akkor most csak azért szórjam a tízezreket hogy ne maradjak ki semmiből? Ugyan már...

2021. febr. 9. 14:36
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérlek maradj otthon, asszony menjen saját pénzen, jó szórakozást nekik. Olyan helyre nem megyek ahol én fizessem a 30 rongyos szállásomat és még meg is van adva, hogy mit vegyek, ez nagyon el van cseszve...
2021. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, ez nem a te szinted szerintem de nem pénzügyileg hanem gondolkodásilag és szellemileg.
2021. febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3


Miért, én szellemileg visszamaradott vagyok amiért nem celebmódjára tartom a szülinapjaimat ilyen helyeken? :D Meg amiért nem járok minden héten a barátaim lakásavatóira berúgni....

2021. febr. 9. 14:56
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
szerintem pont fordítva gondolta az előző, hogy te ennél sokkal értelmesebb vagy. amúgy bocsi, de ilyen nővel miért is vagy együtt? XD mi ez az értékrend úristen. ezután én elgondolkodnék rajta, hogy van-e egyáltalán jövőnk.
2021. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért vagy ostoba, mert olyan nővel vagy együtt, akinem látja be, hogy ez ultragáz.
2021. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez náluk totál természetes. Lefoglalnak valami nagyon fancy helyet aztán bemondják hogy mennyi az annyi. Te meg ha nem mész akkor biztos antiszociális vagy meg csóró.
2021. febr. 9. 15:10
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha a nővel akarsz lenni, akkor mást nem tudsz csinálni mint benyelni, hogy neki ilyen a családja, és elmész meg szórod a pénzt. Különben tuti beledurozsolják a fülébe, hogy kevés vagy te hozzá. Pláne, hogy szerinte is menned kéne.

A másik opció, hogy szakítasz. Igazából minek vagy a csajjal, nyilván nem egy szint vagytok anyagilag. Ami alapból nem lenne baj, de ezt a csaj ezek szerint nem látja be, nincs rád tekintettel.

2021. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Neked adok igazat, de nem értem hogy lehetsz annyira igénytelen, hogy ilyen mentalitású nőt válassz párodként. Kb. tátott szájjal mész a f.szerdőbe aztán meg csodálkozol.
2021. febr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!