Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Meddig) tűrnétek és tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meddig) tűrnétek és tennétek a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, ő 50 én 34. Eleinte rózsaszín köd stb, most kicsit viharos a dolog. Mikor mondok neki valamit ami nekem nem tetszik akkor mindig jön a válasz hogy :nincs problèma, nem szereti a fölösleges beszélgetéseket, hogy neki van élettapasztalata, hogy én semmit nem értek stb.. Azt hittem hogy egy idősebb férfi a tenyerén hordoz majd, hát nem igazán. Szerintem elvárja hogy én pitizzek. Gondolom egy fiatal elég szép nőnek nem kéne egy idősödő pasi után szaladnia ha az nem becsüli. Nem pénz miatt mentem bele a kapcsolatba, hanem érzelmi biztonság és stabilitás reményében, amit sajnos eddig nem kaptam meg a velem egykorú férfiaktól. Biztos rosszakat fogtam ki, mert tudom nem minden pasit kell egy kalap alá venni..
2021. febr. 11. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

amíg ismerkedem, addig a cél, hogy megtudjam, összeillünk-e. Sikeres volt, ha szakítunk, mert nem illünk össze.


ha összeházasodtunk, akkor mindent megteszek a megjavításért, minden határon túl.


44/F

2021. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem működik a kommunikáció, ami pedig egy kapcsolat alapja.

Ahol már pár hónap után nyűglődés van, azt felesleges folytatni.

Ja, és mellesleg a kölcsönös tisztelet sincs meg, tekintve hogy a pasid egy önző és beképzelt gyökér.

Én sokat megteszek egy kapcsolatért, de két feltétel esetén: 1. az tényleg kapcsolat legyen, és ne egy ilyenbirtoklási játszma, 2. ha egyáltalán van még értelme.

2021. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Azert te se lehetsz valami főnyeremény ha 50 es pasival jossz ossze 34 eves no letedre
2021. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pech. De az életkor nem garancia semmire. Amúgy az idős-fiatal felállassal ez a baj! Mindig az idős lesz nyeregbe, és ha méltóztatik komolyan venni, akkor mák, ha nem akkor resztre feszülhetsz akkor sem leszel vele egyenlő fél soha.
2021. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rózsaszín köd...Éééédes Istenem. Jó lenne ha már felfogná a sok ember azt, hogy a másik is egy egyszeű ember, a millió közül egy. Helyettesíthető, sőt, sokkal jobbak is vannak nála. Sosem értettem azokat, akik képtelenek objektívan nézni a pátjukra. Én meddig tűrnék? Kb 3 napig, de akkor sem az én türelmemről lenne szó, hanem arról, hogy rá fókuszáljak, hogy amit tesz az valójában ő maga, vagy csak valami félrement nála. egyébbként 99% hogy amit látok, az maga az ember. Hogy mit tennék egy kapcsolatért? Semmit, magamat adnám, biztos nem mennék le lábtörlőbe meg pedálgépnek. Én világ életemben pár nap alatt bontottam a sátram. Azóta már régen férjhez mentem, érdekes, nem kell semmit sem tűrnöm vagy beállnom alárendeltnek. :)
2021. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan kapcsolatban én nem pitiznék, tepernék, ahol konkrétan lenéznek, azt éreztetik velem, hogy az én véleményem kevésbé számít pl. a korom, nemem, életszakaszom/tapasztalataim miatt - volt ilyen exem, tudom, milyen ez az egész... az ilyenek sosem változnak. Az 50éves pasidnak ez tökéletes helyzet, van egy feszesebb suna, akit lehet b...ni, közben meg tud basáskodni is feletted. Ez nekem nem hangzik egy jó kapcsolatnak.
2021. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!