Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a párotokra emiatt? Úgy érzem teljesen átvert ès hülyének nèz.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokak szerint a lájkolás tèma egyáltalán nem fontos, viszont èn szeretek tiszta lapokkal játszani. Nekem az az elvem, hogy ha párom van, akkor nem tetszikelek más fèrfiakat és én is ezt várom el a páromtól. Valahogy nekem nem fèr bele, hogy a párom akivel szoros lelki kapcsolatban vagyok, kinyilvánítsa más nőknek ès persze a külvilágnak, hogy tetszik neki amit lát. (Nem a barátok lájkolásáról beszèlek)

Többször leültünk ès átbeszèltük ezt a dolgot, hogy nekem sèrtő, amikor lányokat lájkol és ha velem van, ne tegye. Utóbbi nagyobb vitánk során úgy tűnt megèrtette ès tiszteletben tartja.


Viszont azóta megtalálta a 'kibúvót' úgymond és nem lájkol,hanem törtènetekre reagál. Vèletlenül láttam meg ès aztán visszanèztem. Azóta is rendszeresen reagál lányok kèpeire. Olyanokra, akik csinosak, vagy a kapcsolatunk előtt tetszettek neki, ismerkedtek... És ez mègjobban zavar. Nem csinálja nyilvánosan, mert tudja hogy azt látom, így nyugodt szívvel reagált a törtènetekre, mert tudta hogy azt nincs esèlyem megtudni.

Nem is maga a reakciók zavarnak, hanem hogy átverve èrzem magam. Nem tartja tiszteletben az èrzèseim, sunyi módon megtalálta a kibúvót. Nem tudom mire vèlni ezt, nagyon csalódott vagyok. :(

Ti mit szólnátok ehhez? Azt hittem egy tiszta, őszinte kapcsolatom van. 6eve vagyunk együtt.

24n


2021. febr. 11. 22:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%

Hát már ott kzdődik a baj, hogy olyan elvárásod van, ami nem életszagú.

Majd pár év múlva rájössz, hogy ezek kb semmit nem jelentenek. Ez a netes megfelelője annak, hogy valakit meglátaz utcán és megnézi. Te se vakságot fogadtál.

Meg felmerül a kérdés, hogy ennyire nincs önbizalmad, hogy egy gombnyomáson pörögsz? Meg minek vagy vele, ha nem bízol a kapcsolatotokban annyira, hogy le se tojd?

2021. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként, mikor szándékozol félrelépni? Mert, valamiért a környezetemben az összes ilyen önbizalomhiányos ember, akik ilyeneken kiakadtak, végül ők maguk léptek félre. Tudod, ez kicsit olyan, hogy amit magadban látsz, attól félsz másnál...
2021. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

A lajk nem olyan nagy cucc...egészen addig, amíg nem szolsz érte és nem tartja tiszteletben a keresedet.

A te barátod lajkjai azért gazak, mert a reakciokkal bebizonyította, hogy ő valóban fel akarta kelteni a másik nem figyelmet, nem csupán egy “jó csaj vagy és ennyi” lajkot dobott..

ezt velem max még egyszer játszhatná el, egy utolsó esély adtan.. ha utána folytatja, nincs kérdés.

2021. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó vagyok.. Ja és mielőtt valaki felreerti, nem a azért szakitanek vele, mert lajkol vagy reakciót küld. Hanem azért, mert a hatam mögött csinalja úgy, hogy megkértem, hogy ne. Magyarán sz*rba sem veszi, amit mondok vagy kerek
2021. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Én is haragudnék rá, az biztos. Ha már megbeszéltétek ezt, annyi járna, hogy tiszteletbe tartsa ezt a kérésed.

Őszintén szólva én sem értem, miért kell más 'csinos' lányok képeit nézegetni és likeolni, ha ott vagy Te neki. Korábban volt egy hasonló kapcsolatom, ahol én sem tűrtem már ezeket. a likeolgatásokat. Ki is léptem abból a kapcsolatból.

2021. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

Itt már nem a lájkokról szól, hanem, hogy a másik fél telibeszar egy kérést, ami elindít maga után valamit. Méghozzá azt, hogy elkezdődik egy adok-kapok, ahol majd jön a bizalmatlanság, mindkét félnél, és előbb utóbb az egyik félre fog tekintgetni.

Jártam hasonló cipőben, ahol a férfi kb minden jobb nőre vágyott volna, én pedig egy semminek éreztem magam. Ő pedig leszarta az egészet, ugyan úgy csinálta, sőt...

2021. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én nem szándékszom fèlrelèpni, eddig sem tettem. Nekem van egy èrtèkrendem és mindig is egy őszinte kapcsolatra vágytam, ahol csak egymásra figyelünk és nem kifelé tekintgetünk. Egyèbkènt prűd se vagyok, együtt is megnèzünk embereket, lányokat, hulyèskedünk is , hogy az utcán pl kinek van jobb feneke meg ilyenek...

De ez a lajk tèma nálam olyan, hogy kinyilvánitod annak az illetőnek, hogy tetszik. (A csak szelfik, dekoltázsos kèpekről beszèlek). Többször elmondtam neki, és az utolsó vitánk úgy zárult le, hogy többet nem szeretnèk ezen idegeskedni és tartsa tiszteletben. Aztán jöttek a reakciók... És tényleg nem maga a tett zavar, hanem hogy számtalanszor mondtam, hogy nem esik jól, mégis... Mégis mintha muszáj lenne kinyilvánítsa nekik, hogy tetszik amit lát ? Miért ?

2021. febr. 11. 22:39
 8/23 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok amugy együtt? És ő hány éves?
2021. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem kevésbé sértő, ha lementegeti magának a lányok képeit, mint ez a szívecskézés.
2021. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

6 ès fèl ève. Ő 29.

Többször letisztáztuk, hogy én ezt nem akarom elviselni, ne csinálja mert nem esik jól. Úgy tűnt megèrtette, aztán folytatta ezzel a reagálással. Egyszerűen nem èrtem meg mièrt, nem elég megnèzni? Miért kell kimutassa? Minden fèrfi ilyen, vagy nem kèrtem túl nagyot ès tiszteletben lehetne tartani ?

2021. febr. 11. 22:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!