Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a párotokra emiatt? Úgy érzem teljesen átvert ès hülyének nèz.

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokak szerint a lájkolás tèma egyáltalán nem fontos, viszont èn szeretek tiszta lapokkal játszani. Nekem az az elvem, hogy ha párom van, akkor nem tetszikelek más fèrfiakat és én is ezt várom el a páromtól. Valahogy nekem nem fèr bele, hogy a párom akivel szoros lelki kapcsolatban vagyok, kinyilvánítsa más nőknek ès persze a külvilágnak, hogy tetszik neki amit lát. (Nem a barátok lájkolásáról beszèlek)

Többször leültünk ès átbeszèltük ezt a dolgot, hogy nekem sèrtő, amikor lányokat lájkol és ha velem van, ne tegye. Utóbbi nagyobb vitánk során úgy tűnt megèrtette ès tiszteletben tartja.


Viszont azóta megtalálta a 'kibúvót' úgymond és nem lájkol,hanem törtènetekre reagál. Vèletlenül láttam meg ès aztán visszanèztem. Azóta is rendszeresen reagál lányok kèpeire. Olyanokra, akik csinosak, vagy a kapcsolatunk előtt tetszettek neki, ismerkedtek... És ez mègjobban zavar. Nem csinálja nyilvánosan, mert tudja hogy azt látom, így nyugodt szívvel reagált a törtènetekre, mert tudta hogy azt nincs esèlyem megtudni.

Nem is maga a reakciók zavarnak, hanem hogy átverve èrzem magam. Nem tartja tiszteletben az èrzèseim, sunyi módon megtalálta a kibúvót. Nem tudom mire vèlni ezt, nagyon csalódott vagyok. :(

Ti mit szólnátok ehhez? Azt hittem egy tiszta, őszinte kapcsolatom van. 6eve vagyunk együtt.

24n


2021. febr. 11. 22:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem érzem úgy, hogy egyenrangú a kapcsolatotok. Te vagy a felügyelőtiszt vagy anyuka, ő meg a rossz gyerek aki felügyeletre szorul, utána kell nézni, és ha rosszat csinál, nem az elvárásoknak megfelelően viselkedik akkor megy a bünti. Eléggé túldramatizálod a dolgot, szerintem már tudatalatt azért csinálja, mert keresi a következőt, aki nem fojtja meg. Sokkal vonzóbb egy magabiztos nő, aki tudja mennyit ér, ezért nem fél, hogy megcsalják. Olyanok miatt aggódsz, amik nem is léteznek még. Keress mást, de tökéletes kapcsolat nincs, mindenhol lesz valami gebasz.
2021. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazából èn a kapcsolaton belül magabiztos voltam, feltétel nélkül bíztam benne. Aztan első pár lajkos dolognál szóltam, mikor észre vettem és remèltem megèrti. Ha tényleg nem jelent semmit sem, akkor könnyedén abba hagyja, ha èm arra kèrem,nem?

Lehetne ez bármilyen más dolog is, amiről szólok,hogy zavar és folytatja, mintha nem is èrdekelnè. Nem konkrètan az a hülye gomb zavar, hanem hogy többszöri megbeszèlès utan is csinálja, ez utóbbit meg a hátam mögött ... Ez mèg jobban fáj.

2021. febr. 12. 12:58
 23/23 anonim ***** válasza:
47%

Érthető abszolút a problémád, hogy hülyének néz, szerintem jogos a panaszod.

Viszont egy dolog feltűnt:

"Ha tényleg nem jelent semmit sem, akkor könnyedén abba hagyja, ha èm arra kèrem, nem?"

Egy kapcsolat azért nem így működik, hogy regulázol valakit, mint ha az anyja vagy a főnöke lennél és természetesnek vesze, hogy márpedig a másik le fog állni. Ő is egy önálló személyiség. Egyszerűen vond le a következtetést, hogy ez neki nem fontos és aszerint cselekedj. De monitorozni meg megparancoslni dolgokat csak rontani fog a kapcsolaton.

Ha nem bízol benne (megértem azt is), akkor lehet át kell értékeld, hogy van-e eyáltalán ennek értelme folytatni.

2021. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!