Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott egy közös barátitársaság, amiben én is benne vagyok. Van egy srác akivel már egy ideje nagyon sokat beszélünk, tok jol elvagyunk. Van egy másik lány a csapatban akivel szintén jóban van. Naaa hat és kezdem azt érezni, hogy ez a lány már jobban érdekli. Sz.rul esik, a szitu is kellemetlen nekem, mert kedvelem a fiút. Mostanában erezhetoen kevesebbet keres azt viszont tudom, hogy ezzel a lánnyal folyamat beszél.

Nincs is ezzel baj, egomnak nyilván nem esik jól, látni is fura, inkább az zavar, hogy a társasághoz sincs így kedvem. Mármint amikor ott vannak.

Mindentől elmegy a kedvem, a közös progiktol is. Nem akarom megszakitani a kapcsolatot a többiekkel, de valahogy nagyon rosszul érzem magamat miattuk.

Ti mit tennétek? 👀



2021. febr. 12. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha ez tényleg barátság köztetek és ő köztük is, akkor ott a helyed, nem indokolt, hogy mindig kettesben legyetek/legyenek.

Ha viszont kettesben vannak, akkor valami más is van.

Akár tudatos, akár nem.

2021. febr. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Elkezdenék versengeni a màsik nővel, h megszerezzem a pasikàt 🤫
2021. febr. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Őket kicsit kerülném. De a társaság többi tagjával továbbra is mehetnek a találkák.
2021. febr. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Kétféle nőtipus van ilyen esetekben.

Az egyik simán eltudja csabitani a srácot ill a riválisnàl jobb jelölttè vàlni, legyozni azt, a másik tipus pedig fel se veszi a kesztyűt elsunnyog. Én ez utobbi vagyok és mik vannak? Ezek is visznek győzelemre :D részl.:


Bekerült egy uj srác a köreinkbe. Mivel helyes jofej stb es talán jobb mint az átlag minden lány rárepult mint légy a ...ra.

Gondoltam én nem fogok sorban állni x edik jelentkezőnek az ezer biztos. Kerültem közömbös voltam meg amugy is kell a fenének ilyen srác aki bármikor bárkivel lehetne..

Erre a sok pincsi csaj gyülekezetből ki után kezdett erdeklődni vajon..??? Hát utánam. Igy indultunk, mint vmi macska egér harc. :D

2021. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Sztem tedd tul magad rajta. A masik csaj ugyesebb/szebb/noiesebb szoval nem oknelkul ot vasztotta a csavo. Majd kerul neked is valami lepattano
2021. febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:Dddd huha, itt aztán a maradék önbizalmam is megrendul #5-os közi a tippet, meg a biztatást:D


Egyebkent többieknek tényleg köszi, versengeni nem fogok, ha neki ő kell hajra.

2021. febr. 12. 10:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyd őket a fenébe, koncentrálj másokra!

Az ego meg a legsz@rabb dolog, tudom, nehéz"átlépni" rajta, de hidd el, ha megtanulod, csak nyersz vele!! Minden téren.

2021. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyen nagyobb baráti társaságokat. Mindenkinek legyen 3-4 barátja, barátnője a saját neméből, és azokkal tartsa a kapcsolatot. Persze még így is előfordulhat, hogy a barátnőd ráhajt a fiúdra, de akkor tudod, hogy ő nem a barátnőd többé. Én kiszállnék ebből a társaságból, egyre kevesebbet lennék velük, és inkább külön építenék ki saját barátságokat.
2021. febr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátom bele habarodik 1 lányba és össze jönnek én örülök az ő boldogságának. Lehet, hogy te többet érzel mint barátságot.
2021. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Noren1989 ***** válasza:
#6, akarsz fogadni? :D
2021. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!