Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lázas betegen üvölt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázas betegen üvölt velem a párom?

Figyelt kérdés

Van egy kislányunk, 8 hónapos. Tegnap estére felment a lázam, 38.8. Ráz a hideg. Azóta se nagyon megy le, gyógyszerrel sem. Tartok töle hogy covid, így elbarikádoztam magam tölük, amíg nem tesztelnek vagy jobban nem leszek. A barátnöm azóta üvölt velem, hogy én azért játszom meg a beteget és magamat lázasítottam be, hogy ne kelljen ma a gyerekkel lennem és jól szórakozzak egész nap. A tabletet elöbb vitte el tölem, mert hogy nem fogok filmezgetni és szórakozni míg ö gyereket nevel. Azt mondja más lázasan is odateszi magát. Most kiabálta be, hogy a telefonomnak is “búcsút mondhatok” mert nem fogok internetezgetni gyereknevelés helyett. A vezetékes wifit már ki is húzta (van mobilnetem).

Minden nap törödök a lányommal! Legalább 4-5 órát. Aludni sem hagy most, direkt felébresztett.

Mennyire normális ez? Más férfi tényleg lázasan is mindent csinál? Én vagyok csak ilyen béna? Hogy kéne viselkednem?


2021. febr. 12. 09:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
24%

Emiatt mondom, hogy az incelsorsnak is van jocskan pozitiv hozadeka :)



36F incel

2021. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
3%
Most milyen választ vár? Én mindig elmondom, hogy egy nő, hacsak nem a napi szintű megélhetése múlik rajta, akkor ne házasodjon. De ti minden áron feleségek akartok lenni, szerető helyett. És persze még szültök is.
2021. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Persze, Covid-gyanús vagy, legyél már szíves kockára tenni a feleséged és a kislányod életét is... Eszem megáll.


A feleséged helyében pont hogy terelnélek téged az ágyba, és vinnék neked teát meg ennivalót, hogy mászkálnod se kelljen.


Nem csak, hogy jobban éreznéd magad, de hamarabb meg is gyógyulnál, és hamarabb tudnál segíteni. Betegen nem tudsz teljesen a gyerekre koncentrálni (ha a feleséged logikáját és prioritásait veszem figyelembe)

2021. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Ismért egy remekül működő párkapcsolat ahová muszáj volt gyereket szülni.
2021. febr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, de te választottad a párodat...
2021. febr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Nőként mondom, hogy a párod nem normális. Tök jók csináltad, hogy elkülönültél s nem akarod őket megfertőzni. Bár nem lehet, hogy azért kiabál, mert bepánikolt? A betegségtől illetve attól, hogy akkor nem lesz meg a napi 4 óra pihenője.
2021. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
15%
Nem unjátok ezt a cividos sz**ságt már?
2021. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
Milyen az a vezetékes wifi?
2021. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

#8


Wired fidelity :)

2021. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
#7 Ha nem is Covid, hanem "sima" vírus, akkor sem buli átragasztani a többiekre, pláne egy 8 hónapos gyerekre.
2021. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!