Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lázas betegen üvölt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázas betegen üvölt velem a párom?

Figyelt kérdés

Van egy kislányunk, 8 hónapos. Tegnap estére felment a lázam, 38.8. Ráz a hideg. Azóta se nagyon megy le, gyógyszerrel sem. Tartok töle hogy covid, így elbarikádoztam magam tölük, amíg nem tesztelnek vagy jobban nem leszek. A barátnöm azóta üvölt velem, hogy én azért játszom meg a beteget és magamat lázasítottam be, hogy ne kelljen ma a gyerekkel lennem és jól szórakozzak egész nap. A tabletet elöbb vitte el tölem, mert hogy nem fogok filmezgetni és szórakozni míg ö gyereket nevel. Azt mondja más lázasan is odateszi magát. Most kiabálta be, hogy a telefonomnak is “búcsút mondhatok” mert nem fogok internetezgetni gyereknevelés helyett. A vezetékes wifit már ki is húzta (van mobilnetem).

Minden nap törödök a lányommal! Legalább 4-5 órát. Aludni sem hagy most, direkt felébresztett.

Mennyire normális ez? Más férfi tényleg lázasan is mindent csinál? Én vagyok csak ilyen béna? Hogy kéne viselkednem?


2021. febr. 12. 09:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Én ezt nem hiszem el. Ez kamu és provokáció.
2021. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
66%
Miért vagy még mindig vele?
2021. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
63%
Hát barátom ezt úgy hívják, hogy családon belüli erőszak. :)
2021. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%
Miutan meggyogyultam, beadnam a valast.
2021. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Gabóca Kabóca ***** válasza:
94%
Nem normális a feleséged.Empátiája nulla.Exem csinálta ezt velem ha beteg voltam akkor sem maradhattam ágyban egy-két órácskát lázasan sem.Igaz,én nő vagyok...én nem lehettem beteg,nem volt jogom hozzá.Betegen jogod van a pihenéshez ahogy neki is ha éppen ő beteg.Ne hagy magad teljesen kicsinálni.Mondjuk ilyen hárpiával nem tudom hogy értetsz meg bármit is.
2021. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Undorító egy nő az ilyen.Nem értem ilyeneket hogy tudnak feleségül venni vagy egyáltalán elviselni.Nekem szüleim között mindig alap volt,hogy ilyenkor az egyikük pihen,a másik látja el a feladatokat.Akár covid,akár szimpla influenza,egy nyolc hónapos kisgyerektől mindenképp célszerű távolságot tartani ilyen helyzetekben.Nekik gyengébb az immunrendszerük,inkább gyógyulj tőle tisztes távolságban,mint hogy esetleg elkapja.Ezt az agresszív,hisztis viselkedést meg semennyire sem értem.Alap lenne,hogy hagy téged pihenni stb.Ha esetleg covid,akkor még inkább.Bennem biztos megfogalmazódna a kérdés,vajon hova is tart egy ilyen kapcsolat... 23/l
2021. febr. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Őszintén? A párod igazságtalan, rosszindulatú és hisztis, te pedig szánalmasan töketlen vagy, hogy ezt hagyod.
2021. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Hogyan kéne viselkedned?


Miután meggyógyultál páros lábbal kirúgni a csajt az éeltedből, gyerek ide vagy oda.

Ezt nem szabad eltűrnöd, a nőd egy agresszív idióta.

2021. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!