Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az élettársamnak van egy csaj barátja, és ma azért jött haza később, mint szokott, mert vele telefonált hosszasan. Persze, nekem beadott valami mesét, de lebukott. Megakartam ismerni a lányt, de mindig van kifogás, hogy miért nem mutat be neki. Előttem sosem telefonál vele. Haverilag szíveket küldözgetnek egymásnak, nekem ez is sok. A lány szingli, tud rólam, hogy vagyok, a barátomat meg hangolja ellenem, és közben cukiskodik...

2021. febr. 15. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Mi az ok?Miért nem ismerheted?Féltékeny vagy ?
2021. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindig más...de pl. volt, hogy azt mondta, hogy a lány nem akar megismerni, és nem erőltetheti rá, hogy találkozzunk...
2021. febr. 15. 22:41
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Az szép . Mellőlünk kikoptak azok a barátok ,akik ennyire nem voltak nyitottak a másikra .Gondolom te se barátokat keresel ,de olyan alap dolog ,hogy bemutatom a páromat . Ez kb úgy jön le,hogy akar valamit ,vagy volt köztük valami. Én őszintén megmondanám neki ,hogy ez zavar és megkérném ,hogy találjunk erre megoldást.
2021. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer kértem, azt is mondtam, hogy zavar. A szivecskézést is kértem, hogy ne csinálják...Az a reakció mindenre, hogy én reagálom túl a dolgokat, meg ők csak barátok...Lehet szakítanom kéne, annyira megalázónak kezdem ezt érezni. Mintha az a nő fontosabb lenne...Most is inkább nem beszél velem a párom, és még ő van megsértődve. A lányt sem értem, hogy nincs benne semmi tartás...Tipikusan olyan nőnek tűnik, aki élvezi hogy loholnak utána a pasik, de mindet csak hülyíti...
2021. febr. 15. 22:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok féltékeny típus, semmi kifogásom az ellenkező nemű barátokkal szemben, de ezt a pasit elküldeném ahhoz a nőhöz, hogy akkor foglalkozzanak egymással.

Azt gondolom, hogy ellenkező nemű barátok esetén ALAP, hogy bemutatjuk a párunknak. Nálam ebből sosem volt gond: csak olyanokat nem mutattunk be egymással a párunkkal, akik amúgy olyan távolságra laknak (külföld), hogy ez nem lehetséges, és nincs olyan közeli viszony, hogy mindennapi telefon/chat/videóchat, vagy akivel évente egyszer beülünk valahova megbeszélni, mi a helyzet.

Abban a párodnak igaza van, hogy nem kényszeríthet rá senkit, hogy megismerjen téged, de a párod helyében én itt penderítettem volna ki az életemből, mert elég egyértelmű, hogy a csaj a pasidra hajt. Aki nem tudom, viszonozza-e az érzéseit vagy csak ennyire sötét, hogy nem veszi észre... de mindegy is. Szerintem ez a helyzet egyenlőtlen és mélységesen megalázó.

Én valószínűleg kipenderíteném a pasit ezek után. Úgy gondolom a leírtak alapján, hogy te mindent megtettél, nem eltiltani akartad, hanem valami megoldást keresni. Én inkább adnék magamnak esélyt arra, hogy találjak valakit, aki tisztel.

2021. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5.-ös a részletes választ! Sajnos, igazad lehet, csak szembe kell néznem ezzel, hogy ez állhat mögötte...
2021. febr. 15. 23:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy a nő szerelmes belé és ezért nem akar veled találkozni. Kínos lenne mindenkinek. Valahogy mutasd meg a párodnak hogy elveszíthet téged ha így folytatja, ha zavarja akkor változtatni fog. Ha nem zavarja akkor sajnos hagyni kell elmenni.
2021. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Azon még nem gondolkoztál hogy esetleg a szeretője?
2021. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez történt, én rám is mondták, hogy ez csak szív, cukiskodás, semmi több. Megcsaltak aztán, és nagy kár volt, hogy a megérzéseimre nem hallgattam. Nem nehéz össze rakni a képet.
2021. febr. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szeretők és hülyeség ezt a helyzetet tovább tűrni.
2021. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!