Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem való nekem kapcsolat?23L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem való nekem kapcsolat?23L

Figyelt kérdés
2 éve van párom és kezdek beleőrülni a féltékenységbe. Már az elején kezdődött. Amikor aludt elolvastam minden egyes üzenetét, 2012ig visszamenőleg és hajnalokat sírtam át miatta, pedig akkor közünk sem volt egymáshoz. Folyton nézegetem a volt barátnői képeit és nem tudom elfogadni hogy köze volt előttem más nőkhöz. Visszavonom az évekkel ezelőtti lájkjait más lányok képéről, néha törlök 1-2t az ismerősei közül. Minden nap megkérdem tőle hogy nem írt e neki lány. Minden nap egész nap azon gondolkodok hogy voltak más barátnői rajtam kívül, néha el is sírom magam. Tavaly szakítani akartam vele mert eltitkolta hogy egy lány írt neki, hogy boldog új évet. Egyébként nem adott nyomós okot arra hogy féltékeny legyek de nem tudom irányítani a gondolataim. Ő idősebb nálam 6 évvel és nem értem hogy bír elviselni, néha még én sem tudom magamat. Miért vagyok ilyen? Jobb lenne nekem egyedül és akkor nem kínoznám magam ezekkel a dolgokkal, de szeretem és ő is engem és inkább megőrülök minthogy mással legyen.
2021. febr. 16. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Írj privátban, szeretnék segíteni tanácsokkal. Én is hasonlóan viselkedtem régebben. Majd kérdezek is pár dolgot.
2021. febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Atyauristen, menj psichologushoz. Szegeny parod, szegeny ember akivel te egyutt vagy...
2021. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jobb neked egyedül. Ezt a szintű féltékenységet nincs olyan pszichológus aki kezelni tudná.

Ez baromi gáz.

2021. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Magad alatt vágod a fát
2021. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Szakítsál már vele az Ő érdekében, és húzz el egy pszichológushoz.
2021. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Szakember segítségére lenne szükséged, nagyon beteges amit csinálsz és ezt te is érzed szerintem.
2021. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
beteges
2021. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De ő nem akar szakítani velem, akkor én miért tenném? Szeret annak ellenére hogy ilyen vagyok.
2021. febr. 16. 20:47
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem normális amit csinálok de nem tudom irányítani a gondolataim.
2021. febr. 16. 20:48
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

"nem tudom elfogadni hogy köze volt előttem más nőkhöz"


"Tavaly szakítani akartam vele mert eltitkolta hogy egy lány írt neki, hogy boldog új évet"



Azt hiszem jobb, ha megtartom magamnak, mire gondolok most éppen veled kapcsolatban..

2021. febr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!