Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem azt hozta az újrakezdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem azt hozta az újrakezdés amit vártam?

Figyelt kérdés

Egy elég göröngyös utat tettünk meg a barátommal, mire egymáséi lehettünk.

Sajnos az ex nője ott tett alánk ahol csak ért, bosszúk, anyagi károk, sok sok minden. Ellenem uszította, később engem ellene.

De a játszadozásai is csak nekünk kedveztek úgymond, nem sikerült elérnie a célját.

Azaz talán de. Később kiderült, hogy gyakran éltek szexuális kapcsolatot, pedig már külön voltak.

Mostanra eltelt pár hónap, együtt vagyunk ténylegesen, de valahogy ez nem az igazi. Tudom, az én könnyelműségem volt megbocsájtani, de betudtam annak, hogy valahol akkor mi sem voltunk együtt azokban az időkben.


Úgy érzem hogy nem vagyok valami boldog így. Gyanakszom, kételkedek. Együtt jól érezzük magunkat, de a szex nem igazán megy. Egyszerűen nem tudom ezt kívánni.

Rosszul érzem magam, mert próbálkozna, én meg itt vagyok meglőve.


Nem tudom hogy hozzam fel ezeket neki, mert elég érzékenyen érinti, és szerintem nem is reagálná le valami jól, mert szerinte rég túl kéne ezen lennem.


Mit tehetnék?



2021. febr. 17. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tehetnéd hogy végre szerzel egy kis önbecsülést és tartást.

Mi a francnak kellett újra ez a kapcsolat? Tényleg ennyi önbecsülésed sincs?!

2021. febr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szoval megcsalt?

Ők még osszejartak, mikor ti már egyutt voltatok?

2021. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Távolságban, de valahol együtt voltunk igen. Nekem fenntartásaim voltak, mivel éreztem hogy ez az ex nő jelen van. Jelen is volt végig az ágyában, holott elvileg már rég szakítottak.

Az ex nő ilyenkor is ellenem hangolta, hogy ő megkapható én meg totojázok meg tuti mással vagyok. Azokban az időkben nem akartam találkozni vele/velük.

Önbecsülés, egészség már rég nincs...

2021. febr. 17. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

2es vagyok

Kivulrol azt mondanam, h hagyjad az egeszet a francba, de tudom, h ez nem ilyen egyszeru :(

En most vagyok tul egy szakitason, ahol en mondtam ki a szakitast, pont az onbecsules, a tartas meg a hasonlo nagy szavak miatt...

Mire mentem vele? Hat en egyedul vagyok es szenvedek :( az exem meg csal az eg tudja mit csinal meg kivel... szoval jol gondoldd meg, nem konnyu en marcsak tudom. De az okosok azt mondjak, h csak az eleje rossz a dolognak es utana jo lesz minden...hat nem tudom

2021. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahol mélyen te is tudod, hogy ennek a kapcsolatnak véget kell vetned, mert a legfontosabb alapja már visszafordíthatatlanul elveszett és már soha nem fogsz benne bízni, sosem fogod biztonságban érezni magad ebben a kapcsolatban - teljes joggal egyébként.

Nem áltatlak, hogy könnyű lesz, nem lesz az. Piszok nehéz lesz, fájni fog és szenvedni fogsz. Viszont ez a fájdalom szükséges ahhoz, hogy tanulj ebből az eseményből, hogy lezúzd a szar alapokat és újraépítsd magad sokkal jobb alapokkal. Tisztelned és becsülnöd kell saját magad, különben más sem fog. Ha ezt az utat választod akkor az elején sokkal jobban fog fájni, de idővel felállhatsz belőle, megadhatod magadnak az esélyt a boldogságra.

Ha vele maradsz, akkor kevésbé intenzíven, de szintén szenvedni fogsz, de akkor ennek sose lesz vége, mindig ott fog lapulni a fájdalom, esélyed sincs kivergődni belőle, csak egyre jobban leépülsz - ne várd meg azt a szintet, hogy ez visszafordíthatatlan legyen.

Kicsit olyan, mint ha tompán de folyamatosan fájna a begyulladt fogad - hagyhatod lassan, évek alatt elrohadni és rengeteg egyéb problémát okozni a szervezetedben.. vagy melegéleled, elmész és kihúzatod és akkor hiába fáj intenzívebben, be fog gyógyulni a seb ha nem piszkálod. Nem jobb ez így?

Akárhogy is döntesz, kitartást kívánok.

2021. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni.
2021. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy az exnőjével még a mai napig erős a drót, most akkor hárman vagytok a kapcsolatban vagy ketten? Sőt még félre is kefélt vele? Hát akkor vigye a "nyereményt". Bocs, de te sem vagy normális hogy így hagyod magad megalázni.
2021. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert hiába akarod vinni ésszel ezt a kapcsolatod, a szíved már rég összetört. Ennek a kapcsolatnak annyi.

Amúgy volt jópár kapcsolatom, köztük volt olyan egyén is, aki nótórius szoknyavadász volt, de soha egyikkel sem volt gond a kommunikációval, nem kellett félnem a kiborulástól, vagy hogy nem értenek meg. Nekem non sense amikor valaki "párjának" csúfolja a másikat, de nem mondhatod el őszintén ami téged vánt vagy foglalkoztat? Ez itt és ezért soha nem lesz párkapcsolat. Abvan ugyanis nem kell titkolózni a másik előtt.

2021. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen sajnos tényleg úgy ment a dolog egy jó ideig, hogy ők együtt voltak, én meg néztem.

Amikor megismerkedtünk is épp nem voltak együtt, de aztán mégis a nőt választotta, engem meg letett talonba. Anyagiak stb amik miatt nem tudnak még külön menni, szokásos maszlag.

Hülye voltam igen, mert nagyon szerettem...

Mikor éreztem hogy ez az ex újra képben van, akkor feküdtek össze párszor, mivel hogy akkor volt köztünk egy távolság. Nem véletlenül.

Mostanra valóban eltűnt az ex, csak na. Nem élünk együtt, nem számol be mindenről. Sajnos nagyon gyanakodok hogy még vissza húzzák egymást.

Beszélni vele erről tényleg nehéz, mert csak bepipul hogy "még itt tartok".

Őrületesen fáj az egész, de nem tudok hinni, bízni. Az ex mocsadék viselkedéséről nem is beszélve.

2021. febr. 17. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak az exet okold. Ebben a buliban benne volt a párod is vastagon. Azért nincs már meg a bizalom. Bizalom nélkül meg nincs kapcsolat.
2021. febr. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!