Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonképpen sok kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen sok kapcsolat, azért megy tönkre mert a párok nem mernek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Csak én látom így vagy nagyon buta vagyok?

Azt vettem észre, hogy legtöbb esetben ahelyett, hogy leülnének és megbeszélnék a dolgokat, inkább fölösleges köröket futnak az emberek. Nem értem igazából. Nem mernek egymáshoz szólni??

Nem jó a szex? Elhanyagol a párod?- nem, nem beszélik meg, megcsalják a másikat.

Lapos a kapcsolat? - nem beszélik meg, fel lehetne-e dobni, mit kéne csinálni.

Itt is néha olyan kérdések vannak, hogy kb. csak oda kéne fordulni a másikhoz, hogy "Te, szerintem ez, meg az van..."


Ne vegyétek provokációnak, csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy csak szerintem lenne-e megoldás, ha normálisan kommunikálnának egymással a párok, ahelyett, hogy tönkre teszik magukat.

Például ha gyanakszol, hogy megcsal a másik... Beszéld meg vele.

Saját sztori: Csaj+ pasi házasság. Pasin kb. lesír minden mozzanatban, hogy nem szereti szegény lányt, nem akar vele lenni, konkrétan tudom kihez jár el inkább.

A csaj is gyanakszik.

Erre mit csinál? Felhív, hogy szerintem megcsalják-e?

Otthon nem beszéltek róla, azóta is megy minden ugyanúgy boldogtalanul.



2021. febr. 17. 17:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%
27: "Az meg a másik, hogy nézzük meg mi is a lényeg: legyen fix szex. A nők emiatt bealázzák magukat, idiótákkal, függőkkel, haszontalan senkikkel, hazudozókkal képesek kapcsolatban maradni, csak hogy meglegyen a szex. Én lehánynám magam, ha ilyen emberekhez kellene hozzá érnem, de hát vannak szintek az önértékelésben is." De...ez sose a szexigényről szól, nem? A szeretet-, intimitásigényről. Nem gondolom, hogy egy nőnek (vagy férfinek) érzelmek nélküli szex lenne az igénye egy másik emberrel.
2021. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Sokkal több megy tönkre amiatt, hogy mernek.
2021. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
31. Ne viccelj már, olvass női véleményeket a témában. Legyen 5cm átmérőjű, 18cm-es minimum hosszal. Meg hogy 2 nap után már a falat vakarják. Meg hogy 30 szexparter 25 éves korra csak átlagos szám. Ja, szeretet meg intimitás... A nők másik csoportja meg önértékelés zavaros és vak. Egyszerűen képtelenek észrevenni emiatt hogy egy világi idiótával vannak, de azért minden kívánságát teljesítik. Most sajnálni kellene ezeket a nőket? Szerintem nem.
2021. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33-as válaszolónak: igen, olvastam már ilyen mondatokat társkeresőkön meg máshol is. Amikor szavakkal megfogalmazva egy kifejezett szexigény a cél, leválasztva az érzelmekről. Én ez nem hiszem el, lehet, hogy van ilyen és valakinek működik, nem tudok ezzel azonosulni. Én egyáltalán nem szeretnék érzelmek, kötődés, vonzalom, bizalom, beszélgetések, a másik megismerése, kedveskedés én intimitás nélkül valakivel ágyba bújni, nekem ez nem opció. Ha valakinek igen, nem tudok vele kapcsolódni. Ha valaki szeretetre vágyik, el tudja magával hitetni könnyen, hogy a lélektelen szex, amit helyette kap, az.
2021. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!