Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar még a csajtól valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar még a csajtól valamit vagy én látom rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés
haverom összejött az egyik haver csajjal.de sajnos pár hét múlva szét is mentek.a srác állitolja,h már nem akar semmit a csajtól,csak barátságot.de mikor a csaj velem hülyül akkor neki nem tetszik.nem szeret beszélni a csajról.a csaj előtt nézeget más csajokat,majd nézi a csaj reakcióját.a legutóbb pl közölte a scajjal,h beszélget egy csajjal és lehet,h majd be tudja mutatni neki hétvégén.most meg már azt mondja,h nincs még vele semmi,meg h lehet nem is lesz.és a legérdekesebb,h nekem a legjobb barátjának nem mondta el,a csajnak mge igen.szerintem még akar a csajtól valamit csak túlságosan makacs.h lehetne meggyőzni h béküljenek ki?vagy tényleg elkezdett csajozni?vagy csak féltékennyé akarja tenni a csajt?
2010. aug. 17. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
wattafaka o.O
2010. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te érted amit mondasz?
2010. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

de hulyek vagytok

en ertem

sztem egyertelmuen a csaj dobta es probalja vissza szerezni

2010. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A srác dobta a csajt.
2010. aug. 17. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok!


15:10!


Te tényleg érted :P

2010. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15:10es vagyok ertem a strit csask rosszul kovetkeztettem hogy ha o dobta a csajt akkor minek nagykepusodik meg mindig elotte?
2010. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!