Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél ève nincs szex mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél ève nincs szex mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve se vagyunk együtt de 6 hónapja nincs szex. Hiába kezdeményezek az a válasz rá hogy most fáradt vagy semmi kedve...próbáltam segíteni neki hogy kevésbè legyen stresszes de ez sem segített. Önkielégít esténként mikor én màr el alszom. Ez miatt sajnos az önbizalmam a -1 alá süllyedt. Most már 24 hetes terhes vagyok sajnos pár kilót fel is szedtem. (Gyógyszer mellett lettem terhes és semmiképp nem akartam abortuszt) hiàba próbálok vele erről beszélni mindig felhúzza magàt és inkább neki áll játszani. Fél év alatt így tönkre tud menni valami? De azt állítja hogy szeret. Èn is szeretem. Nem értem mi lehet velem a baj akkor. Szerintetek mit lehetne tenni? Előre is köszönöm a válaszokat.
2021. febr. 17. 21:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem kíván. Sőt tudatosan hárít.

Az oka tobbminden lehet. Kár volt ebbe teherbe esni..

2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én komolyan IQ teszthez kötném a gyerekvállalást... :( újabb csonka-családba születendő gyerek aki semmiről nem tehet...
2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
tehat miota teherbeejtett, nincs szex? megbeszeltetek egyaltalan ezt a gyereket? miert vallalsz be egy egy babat egy feleves, bizonytalan kapcsolatban? ha szedtel gyogyszert, gondolom, o nem akarta a gyereket. valoszinu azert nem er hozzad, mert frusztralja ez a tudat.
2021. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
amugy ja, el kellett volna vetetni. mert ebbol igy nem lesz normalis csalad..
2021. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Első évben még csak összecsiszolódtok, megismeritek egymást igazán.

Pont, hogy ekkor derül ki, passzoltok-e. Persze, hogy tönkre tud menni ilyenkor a kapcsolat. A rózsaszín köd után jönnek elő a problémák.

Nem akarok okoskodni, megértem, hogy nem akartál abortuszt. Viszont sajnos ilyen friss kapcsolatban ez megfontolatlan döntés volt részedről. Most mi lesz veled, veletek? Mi lesz, ha elhagy a pasi? Bírni fogod egyedül? Vagy ha nem hagy el, jó lesz ilyen boldogtalan kapcsolatban élni? Ráadásul egy gyerekkel, aki nem tehet semmiről? :(

Sajnálom, nem tudok érdemleges választ adni. A párodnak kellene beszélnie, mi a probléma és szeretné - e megjavítani, vagy sem.

2021. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg ő nem akart gyereket. M~g rózsaszín köd ék kellene lennie. Készülj azért hátha egyedül kell felnevelned.
2021. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem érted, hogy mi lehet a baj?!

Akkor ez k.rva nagy baj!

A hapsid azóta nem nyúl hozzád, hogy tabletta mellett teherbe estél. Na vajon hol lehet akkor a hiba?

2021. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Előtte együtt voltunk 3,5 évet aztán 8 hónapig külföldre ment meg volt pár félreértett dolog ami miatt szétmentünk. Nem olyan “friss” kapcsolatról van szó. A babának nagyon örül. Minden bevásárlásnál ott van és segít megvenni a picinek a dolgait. Reggel úgy kel fel hogy puszit ad a hasamra és beszél hozzá. Szimplán szerintem annyi lehet hogy nagyon szereti a vékony nagyobb mellű sportos lànyokat. Én pedig 7 kilót hiztam már és bőven van már hasam.
2021. febr. 17. 21:42
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a sztoriban és csak a gyereket sajnálom..
2021. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*én
2021. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!